מגזין הפתרונות של יזמקו

בוחרים ספק מיכון למשרד? כל מה שצריך לדעת

כדי שעסק יתפקד היטב, יהיה אפקטיבי ויביא לתפוקה ורווחים, נדרשים כל התנאים בסביבת העבודה שיתמכו ויסייעו בכך. מיכון משרדי הוא חלק משמעותי מאוד בעבודה. היום בלתי אפשרי ממש לתפקד בצורה יעילה ללא מחשבים שעובדים היטב, כולל שירותי IT מתקדמים, אמצעי תקשורת כמו טלפונים ושירותי אינטרנט מהיר, מדפסות משולבות שניתן להדפיס בהן חומר רב במהירות ואף לצלם מסמכים ולסרוק. בקיצור- השבתת כל מרכיבי המיכון המשרדי למספר דקות כבר תשמוט לכם את הקרקע מתחת לרגליים. לכן, חשוב לעבוד עם ספק מיכון למשרד שיהיה אחראי על כל המיכון המשרדי, וכמובן שיש לבחור בחוכמה את הספק כדי שההתנהלות השוטפת תהיה טובה וללא בעיות מיותרות.

כל היתרונות של בחירה בספק אחד

אם בחברות גדולות ישנן מחלקות האחראיות כל אחת על תחום אחר, ביניהם תחום המחשוב, התקשורת ועוד, בחברות או עסקים קטנים ובינוניים הדבר אינו כך. בד"כ בתי עסק קטנים או בינוניים נעזרים בשירותיהן של חברות חיצוניות המתמחות בתחום מסוים. עם זאת, אין זה אומר שעליהם לשכור את שירותיו של ספק מדפסות אחד וספק אחר בתחום המחשוב וה-IT. ניתן בהחלט לשכור שירותי ספק שיהיה מאחראי על כל תחום המיכון המשרדי כל עוד הוא אכן מתמחה בכל אחד ממרכיבי המיכון המשרדי: מדפסות, מכונות צילום, מחשוב עסקי ועוד. יש לכך כמה יתרונות:

  • העבודה תהיה נוחה יותר: ריכוז כל התחום תחת קורת גג אחת יביא מלכך שתהיה כתובת אחת לפנות אליה וגם אם ישנן תקלות במספר מכשירים, הכתובת היא אחת.
  • היכרות ביניכם לבין החברה: אם זו חברה אחת שתרכז את כל התחום ותעבדו עימה לאורך זמן, תכירו אותה היטב והיא אתכם, כך שלמעשה אין הבדל רב בין פניה למחלקת מחשוב השייכת לחברה עצמה כפי שנעשה בחברות גדולות או לחברה חיצונית המספקת מטריה רחבה של שירותים.
  • חיסכון כספי: ריכוז כל השירותים בידיה של חברה אחת יחסוך לכם לא מעט כסף ביחס לקבלת שירותים ממספר חברות שונות

איך לבחור את ספק המיכון המשרדי שלכם?

על ספק מיכון למשרד מוטלת אחריות רבה. לכן, חשוב לא לבחור את הספק הראשון שמצאתם אלא לעשות עבודת חקר מעמיקה יותר ולוודא שהוא מתאים לכם מכל הבחינות:

  • חברה גדולה המתמחה בכל קשת השירותים: כאמור, מיכון משרדי הוא שם כולל ורחב למגוון מכשירים ושירותים. בחירה בחברה גדולה המתפרשת על פני מספר תחומים ומתמחה בכל אחד מהם תקל עליכם. חברה גדולה תספק לכם שירותי IT, תקשורת, כל הקשור במדפסות למשרד, מכונות צילום ועוד, כשהמומחיות קיימת בכל אחד מהתחומים בגלל כוח אדם מיומן כל אחד בתחומו.
  • מספר גדול של טכנאים ואנשי שירות: בהמשך לסעיף הקודם, חברה גדולה המעסיקה כמות מספקת של כוח אדם תהיה זמינה יותר. עם מספר גדול של טכנאים ואנשי שירות תקבלו מענה מהיר, בין אם מדובר בתמיכה שנעשית מרחוק ובין אם יש צורך בטכנאי שיגיע עד אליכם.
  • חברה בעלת מוניטין ושם: ככל שחברה מוכרת יותר בתחומה, כך תהיה מחויבת יותר אליכם בין היתר כי לא תהיה מוכנה לפגוע בשמה הטוב. לכן, בחרו חברה מוכרת היטב בתחום המיכון המשרדי. אל תפנו לכל חברה המציעה חבילה במחיר זול במיוחד. להיפך, מחיר זול מאוד צריך להדליק נורה אדומה.
  • חברה בפריסה ארצית: חברה הנמצאת בפריסה ארצית מבטיחה היענות מהירה ואפשרות הגעה תוך זמן קצר. גם אם זהו מצב חירום בו כל רשת המחשבים שבקה חיים ולכן נדרש טיפול מידי, חברה הנמצאת בפריסה ארצית תוכל להתאים את עצמה ולמצוא את הטכנאי שיוכל להגיע במהירות ולתקן את התקלה.
  • מבחר גדול של מיכון משרדי איכותי: חברה המתמחה בתחום מחזיקה מגוון רחב של מיכון משרדי: סוגים שונים של מדפסות, מכונות צילום, מחשבים ועוד על מנת שתוכלו לבחור את המיכון המתאים לכם ביותר. מדפסות נבדלות זו מזו בפרמטרים שונים ובאופציות שישנן. ספק רציני יסייע לכם לבחור את המכשור המתאים לכם ביותר, יבצע יחד איתכם אפיון צרכים וגם יוכל לייעץ במידה ומיכון שיש לכם במשרד כרגע מעכב אתכם ליעילות מקסימלית של העבודה. חברה המציעה פתרונות מתקדמים ביותר שישנם ללא ספק תיקח אתכם למקום טוב יותר.
  • גמישות בהתאם לצרכיו של כל לקוח: ישנם ספקים שיציעו לכל לקוחותיהם שירות אחיד. ישנם כאלה שיחלקו את השירות למספר מצומצם של חבילות וישנם כאלה שמאמינים שגמישות והתאמה לכל לקוח משפיעה משמעותית על חוויית השירות שלו. בחרו חברה שמתאימה את חבילת השירות לצרכים שלכם, שתציע סכום בסיסי אם הצרכים שלכם הם מעטים יחסית או תציע חבילה מורחבת אם זו ההעדפה שלכם עם הרבה אופציות בין לבין.

מעוניינים להתייעל ולבחור בספק מיכון משרד אחד? מחפשים חברה מקצועית שאפשר לסמוך עליה בעיניים עצומות? יזמקו מתמחה בכל הקשור למיכון משרדי ומחשוב עסקי ואפילו מכונות משקאות למשרד, תשכיר לכם את המיכון המתאים והאיכותי ביותר ותציע סל של שירותים בהתאם לצורך ולהעדפה שלכם.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.