מגזין הפתרונות של יזמקו

חידושים בעולמות ההדפסה שאולי לא יצא לכם להכיר

שימושית במיוחד לכולנו


המדפסת הטיפוסית מוכרת ואהובה על כולנו. היא נמצאת בבית ההורים, לעיתים גם בבתים שלנו ומאפשרת לנו להנות מסיכומים, חומרי קריאה, תווי נגינה ואפילו סיפורים שכתבנו. במילים אחרות, המדפסת הטיפוסית האהובה היא פריט שימושי שלוקח כיום חלק משמעותי בחיים היומיומיים שלנו. נוסף על המדפסת הדו מימדית הביתית הפשוטה, בשנים האחרונות הטכנולוגיה התפתחה ואיתה, באו המצאות חדשניות נוספות. חלקן מוכרות לנו, אחרות עוד לא נפוצות – אבל את כולן כנראה שכדאי לכם להכיר.

המדפסת הניידת


המדפסת הניידת זהה במהותה למדפסת הביתית הרגילה, אך שונה במאפיין אחד בלבד – הגודל. המדפסת הניידת מגיעה בגודל קומפקטי ומאפשרת הדפסה איכותית וטובה. בשביל לחסוך במקום, אין לה עמדה לשמירה על הדפים וחשוב לא פחות, גם אין מקום לדיו. ולכן, המדפסת פועלת בשיטה של הדפסה תרמית, שלא דורשת צבע ומציעה הדפסה בשחור ולבן בלבד. גודלה הקומפקטי ייכנס לכל תיק ולפעמים, אפילו גם לכיס! מגניב, לא?

המדפסת התלת מימדית


המדפסות התלת מימדיות כבשו את העולם בסערה ומדובר כיום ללא ספק באחת הטכנולוגיות המרעישות ביותר בעולם ההדפסה המודרני. הדפסת תלת מימד לעומת ההדפסה הרגילה, מאפשרת יצירה ממשית של מוצרים – החל מעציץ וקישוטים לבית ועד לריהוט, צעצועים, תכשיטים ואפילו ציוד רפואי. הטכנולוגיה המתקדמת מאפשרת ייצור מדויק ועדין של מוצרים מורכבים במיוחד ותאפשר גם לכם להגשים חלום אישי משלכם.

מדפסות עם התמחות


את המדפסות הרגילות כולנו מכירים, אבל חשוב לא פחות – ישנן המדפסות עם ההתמחות. החל ממדפסת המדבקות המוכרת ומדפסת התמונות ועד למדפסות המאפשרות הדפסה בגדלים מיוחדים. מדובר ללא ספק במדפסות שימושיות במיוחד ששווה להכיר.

בחזרה לעבר – מצלמת הפולארויד המפורסמת


טכנולוגיית הדפסת התמונות אולי הפופולארית ביותר שהייתה קיימת עד ממש לא מזמן היא כמובן מצלמת הפולארויד. המצלמה המופלאה מאפשרת לאחר צילום תמונה הדפסה מיידית שלה. בשנים האחרונות מצלמות הפולארויד עושות קאמבק וכיום כל מי שמעוניין בכך יכול לרכוש את המצלמה המופלאה.

בתכלס, אין על המדפסת הרגילה


למרות כל החדשנויות והפיתוחים המודרנים, בסופו של דבר אין על המדפסת הקלאסית. המדפסת הקלאסית מגיעה במחירים אטרקטיביים ונגישים לכל כיס, עונה על הצורך הבסיסי ביותר בהדפסה ועל הדרך נותנת לנו להנות מאיכות הדפסה אידיאלית. גם המדפסות הרגילות מגיעות בשלל סגנונות – מדפסות צבעוניות לעומת מדפסות בשחור לבן, מדפסות בטכנולוגיית הדפסת דיו לעומת הדפסה בלייזר וכמובן, מדפסות חדשניות עם טכנולוגיות סריקה וצילום. השפע לא נגמר ולכם כל מה שנשאר לעשות זה רק למצוא את המדפסת המושלמת עבורכם. שיהיה לכם המון בהצלחה ותתחדשו!

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.