מגזין הפתרונות של יזמקו

יתרונות למיקור חוץ- מיכון משרדי ואבטחת מידע

פתרונות של מיקור חוץ הופכים להיות יותר ויותר נפוצים ופופולריים בתחומים שונים במשק, ביניהם פתרונות עבור מערכות מחשוב, מיכון, לוגיסטיקה, ניהול חשבונות, שיווק, גיוס עובדים וכך הלאה. אם בעבר חברות רבות דגלו בגישה לפיה חשוב ביותר לבצע את כל העבודה "בתוך הבית" על ידי עובדים ומחלקות של העסק עצמו, היום ישנו שינוי בגישה והבנה כי במקרים רבים למיקור החוץ יש יתרונות רבים.

מדוע עולה הצורך בפתרונות של מיקור חוץ?

אם נסתכל לרגע על ההיסטוריה, נראה כי במשך עשרות שנים שוק העבודה ועולם העסקים הופכים להיות מורכבים יותר ויותר. בעבר הרחוק אנשים חיו בכפרים קטנים ועסקו בעיקר בחקלאות או במקצועות בסיסיים כמו נגרות, רתכות וכדומה. לענפי הלואו-טק יש כמובן חשיבות עצומה בהתפתחות הטכנולוגיה גם בימינו אנו, אך עם המהפכה התעשייתית ותהליכים שונים של גלובליזציה ופיתוחים טכנולוגיים, המורכבות של ניהול עסק עולה כל הזמן.

גם כאשר מדובר בעסקים קטנים בעלי תחום התמחות מאוד ספציפי, ישנה מעטפת שלמה שדרושה עבור התפעול השוטף של העסק, עבור תהליכי הייצור, ואספקת המוצרים והשירותים ללקוחות. כדי להישאר רווחיים ותחרותיים, עסקים חייבים להשקיע בפיתוח המעטפת הזו – שהופכת מורכבת מיום ליום. בעוד חברות ענק יכולות להרשות לעצמן להקים אגפים מקצועיים ולגייס את אנשי המקצוע הטובים ביותר, עבור עסק קטן ועבור חברות בתחילת דרכן מדובר בהוצאות שיכולות להיות כבדות מדי. וכאן בדיוק נכנסת האפשרות של מיקור חוץ, עם פתרונות למגוון רחב מאוד של תחומים וצרכים. בין אם מדובר בגיוס עובדים, מיכון משרדי, אבטחת איכות, הקמת מערכות ממוחשבות ואבטחת מידע, וכך הלאה. היום ניתן למצוא את הפתרונות המקצועיים ביותר, במחירים שפויים ובצורה גמישה שמתאימה את עצמה כל הזמן לצרכים המשתנים של העסק.

פתרונות עבור מערכות ממוחשבות ואבטחת מידע

היום אפילו משרד קטן שאינו עוסק בתחומים טכנולוגיים חייב לתפעל מערכות ממוחשבות. בין אם מדובר בעסק קטן ויצרני, ובין אם מדובר במשרד עורכי דין או משרד פרסום. כמובן שלכל עסק יש את הצרכים שלו ובהתאם גם את המורכבות הטכנולוגית שדרושה לו, אך ניתן להסכים כי כולם זקוקים לפתרונות מחשוב.

בעוד אדם פרטי יכול לגשת לחנות ולרכוש מחשב וכונן נייד לגיבוי, עסקים זקוקים למערכת מחשוב מורכבת יותר ובהתאם גם מערכות גיבוי ומערכות אבטחה מתאימות. לעסקים קטנים ועסקים שנמצאים בתחילת דרכם אין את היכולת הכלכלית להקים אגף מחשוב או להעסיק איש מחשבים במשרה מלאה, ולמען האמת היום גם אין צורך בכך. פנייה למיקור חוץ תאפשר לכם לקבל את השירות המקצועי ביותר, בצורה זמינה וגמישה. בשלב הראשון יהיה צורך באפיון הצרכים של העסק, של כמות המחשבים והתוכנות הדרושות, ובהמשך כמובן התאמת מערכות לגיבוי שוטף ואבטחת מידע. 

הפתרון ששומר עליכם

כל עסק באשר הוא זקוק למנגנון של גיבוי נתונים. ישנם עסקים קטנים שיכולים להסתפק בגיבוי ידני של גיליונות נתונים בעזרת מכונת צילום, בעוד משרדים שונים זקוקים לגיבוי אוטומטי של מסמכים ותוצרי עבודה רבים. בעבור עסקים רבים יש גם חשיבות גדולה מאוד לאבטחת המידע, בין אם מדובר בפרטי לקוחות, נתונים על עסקאות, פרטי חשבונות בנק או מידע רפואי סודי ביותר.

אף אחד לא אוהב לחשוב על מקרי הקיצון והאסונות שיכולים לקרות, ולכן לעסקים רבים יש את הנטייה להזניח את התחומים של גיבוי ואבטחת המידע. אנו נוטים לחשוב ולהאמין שככל שהטכנולוגיה מתקדמת ומשתכללת כך היא גם הופכת להיות יציבה יותר, ואם רכשנו רק לאחרונה ציוד חדיש – למעשה רכשנו גם את השקט הנפשי למשך כמה שנים. במידה מסוימת יש בזה מן האמת, אכן הטכנולוגיה הופכת להיות יותר משוכללת ויציבה, אך לכל טכנולוגיה ישנן נקודות תורפה שחשוב לזהות מראש. אפילו השרתים היציבים ביותר אינם יכולים "לשרוד" פיצוץ של צינור מים שיציף את חדר השרתים.

בעזרת מיקור חוץ תוכלו לקבל את השירות המקצועי ביותר, ולעבוד עם המערכות הממוחשבות המתקדמות שהותאמו בדיוק לצרכים של העסק שלכם. בכל בעיה ותקלה תדעו שיש לכם גב, ויש מי שנמצא שם כדי לטפל בכך.

 

חיסכון כספי משמעותי

עד כה דיברנו בעיקר על פתרונות של מיקור חוץ שמהותם היא שירות של אנשי מקצוע, וכעת אנחנו רוצים לעבור ולדבר על פן נוסף – מיכון משרדי. כשמו כן הוא, זהו התחום שכולל את המכשירים שחיוניים לתפעול של כל עסק, כמו מכונות צילום ומדפסות, אך לא רק. 

רכישה של הציוד הנ"ל יכולה להסתכם בעשרות ואף מאות אלפי שקלים, הוצאות אסטרונומיות בעבור עסקים קטנים ומשרדים בתחילת דרכם. החדשות הטובות הן שניתן לקבל היום פתרונות של מיקור חוץ גם בעבור מיכון משרדי, ומלבד החיסכון הכספי (המשמעותי!) ישנו גם אלמנט של קבלת שירות טוב ותמיכה טכנית, וכמובן אפשרות לשדרג את הציוד במידת הצורך.

בעוד שעסק קטן מהווה כוח קנייה קטן, לחברות המציעות מיקור חוץ ישנו כוח קנייה גדול משמעותית, ולכן גם את האפשרות לקבל את המחירים הטובים ביותר של היצרנים, וכמובן גם את האפשרות להציע תוכניות שונות של השכרת ציוד. ובמקום להעסיק טכנאי או איש מחשבים שיהיה נוכח בעסק באופן מלא, תוכלו לקבל את השירות הזה מחברת מיקור החוץ. כל אלו מאפשרים חיסכון כספי משמעותי, וכמובן שזהו פתרון גמיש ביותר כך שתוכלו לקבל שירות מצוין באופן שוטף.

חשוב לדעת שמיכון משרדי כולל בתוכו מכונת צילום ומדפסות משוכללות, אך לא רק. קטגוריה שצוברת פופולריות רבה בשנים האחרונות היא הקטגוריה של מכונות הקפה, שהופכות להיות נגישות וזמינות גם עבור משרדים קטנים. לפעמים נדמה כי מכונת הקפה היא מכשור חיוני בדיוק כמו מערכת המחשבים והשרתים של העסק. וכמובן שגם בקטגוריה הזו מיקור חוץ יאפשר לכם לקבל את המוצרים והשירותים בצורה הטובה והמשתלמת ביותר.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *