מגזין הפתרונות של יזמקו

מה צריך לדעת לפני שמתקינים שילוט לעסק?

השלט אשר יכוון לקוחות פוטנציאליים ולקוחות בכלל אל העסק שלכם הוא אמצעי למיתוג, שיווק ופרסום העסק אך גם אמצעי אינפורמטיבי באמצעותו אתם מעבירים מסרים ומידע. לכן, שילוט לעסקים הוא חשוב ומשמעותי וכדאי להשקיע בו כך שישרת אתכם ואת הצופים בשלט בצורה הטובה ביותר. למה חשוב לשים לב לפני שבוחרים ומתקינים את השילוט לעסק שלכם?

סוגים שונים של שלטים

כדי לבחור שילוט לעסקים המתאים לכם ביותר כדאי להכיר אילו סוגי שילוט יש:

  • שלטים מוארים בנורות לד: חלק גדול מהשלטים היום הם שלטים מוארים בנורות לד. נורות לד הן חסכוניות בחשמל ומחזיקות לתקופה ארוכה. ששלטים מוארים מושכים את תשומת לב העוברים במקום ונראים גם ממרחק.
  • שלטי רול אפ: שלטים גדולים עליהם מודפסת פרסומת לעסק או מידע. שלטים אלה מתאימים מאוד כשלטי פנים המוצבים בתוך חנות גדולה או ממוקמים בסמוך לכניסה ונותנים מידע על תכולת החנות או מבצעים מיוחדים.
  • שלט עם ארגז תאורה: שלט זה מואר בצורה שונה משלט המואר במנורות לד. תחת השלט ישנו ארגז תאורה המאיר לכיוון השלט כך שבשעות החשכה הוא מואר.
  • שלטי חוצות: אמצעי פרסום המתאים להצבתו בדרכים מהירות ומתאים יותר לפרסום מבצעים. קחו בחשבון שזהו אמצעי פרסום יקר.

שלט שיעוצב בהתאם למיתוג שלכם

מיתוג הוא חלק חשוב בשיווק העסק והתנהלותו. מיתוג קובע למעשה את אופי העסק ואמור למשוך את הקהל הרלוונטי ביותר. שילוט לעסקים, בתור אמצעי שיווק ופרסום יעיל שפעמים רבות מגלה ללקוח פוטנציאלי על קיומו של העסק, צריך להיות מותאם למיתוג שלכם בעיצובו ובתוכן שלו (אם כתוב עליו יותר משם העסק). יש לעצב אותו בגוונים המתאימים, לדוגמה, אם זוהי חנות למוצרי תינוקות גוונים בהירים ופסטליים יתאימו כמו גם קישוט מעולם התינוקות, אם קהל היעד הוא נוער, יתאים שלט צבעוני ומואר ואפילו שלט דיגיטלי עם תוכן מתחלף.

למה עוד לשים לב?

  • מיקום: אם זהו שלט שאמור לכוון לקוחות אל העסק הוא צריך להיות במיקום בולט שיכוון בצורה מדויקת וגם להיות גדול ובולט יותר, זאת לעומת שלט הנמצא ממש מעל העסק כך שהוא יכול להיות קטן יותר.
  • חומר גלם: כדאי לבחור שלט העשוי מחומרי גלם עמידים ולא יתקלקל או יראה שחוק לאחר תקופה קצרה. השלט אמור לעמוד בתנאי מזג אויר כמו רוח, גשם וגם שמש.
  • כללי הרשות המקומית: לכל רשות מקומית יש חוקי עזר לגבי גודל שלטים ומאופן הצבתם והם יכולים להשתנות מאחת לאחרת. התאימו את מידות השלט ומיקומו לחוקי הרשות. אם אינכם בטוחים פנו לגורמים הרלוונטיים בישוב שיעדכנו אתכם.
  • חברה מקצועית: דבר אחרון וחשוב ביותר הוא בחירה נכונה של החברה אשר תייצר ותתקין את השלט. בחרו חברה שזהו תחום ההתמחות שלה, הסתכלו באתר החברה על דוגמאות לשלטים שהכינה בעבר.
תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.