מגזין הפתרונות של יזמקו

חיסכון במשרד - 7 טיפים

אם אתם בעלי משרד חדש או וותיק יותר, וודאי תהיו מעוניינים לחסוך בכמה שיותר הוצאות. יש לרכוש ציוד מתאים, לתחזק את המבנה, וכל זאת על דרך שגרה ובהתמדה.

1.עסקים קטנים

ישנם לא מעט עסקים קטנים אשר כלל לא פשוט בעבורם להתקיים ולשרוד, ולכן בדיוק במשרדים אלה יש לאתר דרכים לחיסכון בהוצאות כספיות, לבדוק הוצאות מול הכנסות, כל זאת על מנת לייעל את המשרד. בנוסף, בכדי לחסוך באמצעים, יש לעקוב אחר כל ההוצאות וכדאי ביותר למנות אדם שיהיה אחראי על כל הנושא של ניהול מלאי, לשם החיסכון כמובן.

  1. רכישת ציוד

במשרדים יש לא מעט ציוד, כגון למשל ניירות למדפסת, מכונות צילום משולבות, מדפסת למשרד וציוד נוסף. בהחלט לא מומלץ להתרוצץ בין החנויות, אלא לאתר ספק שיביא את כל הציוד בזמן ושימכור אותו במחירי סיטונאות, כך ישנה עוד אפשרות לחסוך בהוצאות. כאשר אתם מתכוונים לרכוש ציוד כזה או אחר, מומלץ לערוך סקר שוק ולהשוות מחירים. קל מאוד לעשות זאת, מכיוון שאת המחירים ניתן לבדוק באמצעות אתרי הרשת הרלוונטיים.

  1. מדפסות

בכל משרד העובדים יהיו מעוניינים להגיע להספק מהיר. והיה והמשרד נדרש להדפסת כמות נכבדת של מסמכים מידי יום, מומלץ לרכוש מדפסת לייזר, היא אמנם תופסת יותר מקום והיא גם לא זולה. אולם אם אינכם נדרשים להדפיס הרבה מסמכים, אפשר לחסוך בהוצאות על ידי רכישת מדפסות דיו.

  1. הוצאות על חשמל

הוצאות על חשמל הינן גבוהות בארץ, הן לצרכנים הפרטיים וכמובן לבתי עסק ומשרדים. רבים מהמשרדים חייבים לרכוש ציוד חשמלי כזה או אחר, ועוד טרם הקנייה, יש לבדוק את צריכת החשמל שלו וכמו כן את הדירוג האנרגטי.

  1. מכשור למשרד

בעלי משרדים המעוניינים לחסוך בהוצאות, רצוי להם לרכוש מדפסות משולבות עם סורק, פקס כולל גם מכונת צילום. אלה הן מדפסות חסכוניות ובעלות כמה פונקציות, והן ישרתו נאמנה את עובדי המשרד.

  1. מכונות צילום משולבות

מכונות צילום אפשר למצוא צבעוניות או בשחור לבן. על ידי רכישת מכונות אלה, ניתן לחסוך לא מעט כסף והוצאות. כיום ניתן למצוא מגוון רב של מכונות צילום, חלקן יקרות יותר וחלקן פחות,  כל שתצטרכו זה למצוא את המכונה המתאימה ביותר למשרד שלכם.

  1. מה היה בעבר?

בעבר הלא רחוק הצטיידות במכשירים מתקדמים למשרד חייבה רכישה של מספר מכשירים שונים: מכונת צילום, מדפסת למשרד, אחריה פקס, ולבסוף סורק. היום הכל הרבה יותר פשוט וניתן לרכוש מכשיר עם כל הפונקציות הללו.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.