מגזין הפתרונות של יזמקו

מידע כללי על מדפסת לייזר משולבת

מדפסת לייזר משולבת מהווה את הפתרון המושלם לצרכי העסק ומתאימה גם ללקוחות פרטיים הזקוקים למדפסת איכותית, אמינה, מהירה ויעילה. אמנם מחירן של מדפסות לייזר משולבות גבוה ממחירן של מדפסות לייזר בטכנולוגיית דיו, אך אין להשוות מבחינת ביצועים, איכות הדפסה, אמינות ועלות הדפסת דף. לפניכם מדריך מפורט ובו מידע כללי על מדפסת לייזר משולבת.

מהי מדפסת משולבת All In One?

המונח מדפסת All In One מתייחס למדפסות המשולבות שתפסו מקום של כבוד בענף. מדפסת משולבת מציעה שילוב מנצח בין יכולות הדפסה לפונקציות אחרות כמו צילום מסמכים, סריקת מסמכים ובדגמים מסוימים יש גם פקס. מדפסת לייזר משולבת דומה למדפסת דיו משולבת אך נחשבת לאמינה ואיכותית יותר. במדפסת לייזר משולבת ניתן להדפיס מסמכים במהירות גבוהה, בהתאם לדגם הנבחר ניתן להדפיס עד 50 דפים לדקה (טקסטים בשחור לבן המכסים 5% מהדף). מהירות ההדפסה של מסמך צבעוני אטית יותר מהדפסת מסמך בגווני שחור לבן אך במקום לרכוש שתי מדפסות נהנים ממכשיר אחד, קומפקטי במידותיו, המציע פונקציות מתקדמות רבות.

מדפסת לייזר משולבת שחור לבן FS-3140MFP

כדאי לדעת כי ישנם דגמי מדפסות לייזר משולבות עם טונר שחור בלבד וישנם דגמים מתקדמים המציעים יכולות הדפסה, צילום וקבלת ושליחת פקסים בצבע. מידותיה של מדפסת לייזר משולבת צבעונית גדולות יותר ממדפסת לייזר משולבת רגילה, אך עדיין מדובר במכשיר קומפקטי שאינו תופס מקום רב בבית או במשרד.

פונקציונליות גבוהה

כאמור, מדפסת לייזר משולבת מספקת מענה מושלם לצרכי ההדפסה ולצרכי צילום מסמכים, סריקת מסמכים, ובהתאם לדגם הנבחר גם פתרון לצרכי קבלת ושליחת פקס. מדפסת All In One חוסכת מקום רב במשרד או בבית מאחר ואין צורך לרכוש מכונת צילום, סורק ופקס בנפרד. עם זאת, חשוב להקפיד על רכישת מדפסת לייזר משולבת מאיכות גבוהה כדי ליהנות מביצועים מהירים ויעילים לאורך זמן. יש לזכור כי לצד היתרונות הרבים של מדפסת משולבת יש גם חסרונות כיוון שאם חלק אחד התקלקל במכשיר העבודה במשרד עלולה להתעכב עד לתיקון המדפסת. כמו כן, אם לא ניתן לתקן את מכונת הצילום במדפסת יש להחליף את כל המכשיר במקום לרכוש רק פריט בודד.

חיסכון בעלויות

ראוי לציין כי מדפסת לייזר משולבת היא השקעה משתלמת כיוון שניתן להחזיר את עלותה תוך זמן קצר יחסית. עלות הדפסת דף במדפסת לייזר משולבת נמוכה משמעותית מעלות הדפסת דף במדפסת דיו, לכן, אם אתם נוהגים להדפיס מסמכים רבים כדאי לכם לרכוש מדפסת משולבת עם טכנולוגיית לייזר. עם זאת, במידה ואתם חייבים להדפיס מסמכים בצבע כדאי לזכור כי עלות מדפסת לייזר משולבת צבעונית גבוהה בהשוואה לחלופות.

בנוסף, במקום לרכוש בנפרד ארבעה מכשירים- מדפסת, סורק שולחני, מכונת צילום ומכשיר פקס, ניתן באמצעות רכישת מדפסת לייזר משולבת ליהנות ממכשיר קומפקטי All In One המציע ביצועים מרהיבים, נוח לתפעול, חסכוני וידידותי למשתמש.

צבע או שחור לבן

יש בשוק מדפסות לייזר משולבות שחור לבן או צבע. יש לרכוש מדפסת לייזר משולבת בהתאם לצרכי ההדפסה והצילום שלכם. במידה ואתם חייבים להדפיס או לצלם מסמכים בצבע אין תחליף לרכישת מדפסת לייזר משולבת צבעונית, אחרת ניתן להסתפק במדפסת לייזר משולבת שחור לבן שמחירה נמוך יותר. כיום ניתן למצוא מדפסות לייזר משולבות צבעוניות במחירים שווים לכל כיס ולכן גם לקוחות פרטיים רוכשים דגמים אלה כמענה איכותי ומתקדם לצרכי ההדפסה שלהם בבית.

לסיכום, מדפסת לייזר משולבת מציעה פתרונות מתקדמים ומענה לכל צרכי ההדפסה, הצילום והסריקה, ניתן לרכוש מדפסת משולבת עם פקס. חשוב לערוך סקר שוק ולהשוות בין מדפסות שונות על מנת לקבל החלטה נכונה וליהנות ממכשיר All In One קומפקטי, יעיל ומתקדם.

לקריאה נוספת בנושא מדפסת לייזר משולבת

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *