מגזין הפתרונות של יזמקו

האם ניתן להפחית את עלויות הצבע של המדפסת

 

גשו אל מכונת הצילום או אל מדפסת הרשת שלכם. הרימו את ערימות הנייר במדפסת ומנו את מספר הדפים הצבעוניים. עכשיו קחו את ערימת המסמכים שנמצאת ליד המדפסת או בפח מחזור הנייר ומנו את הדפים הצבעוניים שנמצאים שם. קחו את המספר הזה והכפילו ב- 10. לאחר מכן, קחו את מספר ההדפסות בשחור לבן והכפילו ב-1-2 עבור ההדפסה ו -1 עבור הנייר. הסך הכולל מודד את העלות של הצבע, או יותר נכון לומר – בזבוז הצבע, שלכם.

בממוצע אתם מבזבזים 23 אגורות על ההדפסה עצמה, וחצי שקל על כל דף נייר עליו היא מודפסת. 

אם הגעתם למדפסת ולא הייתה פסולת כלל, כל הכבוד! סימן שהחברה עושה עבודה טובה בניהול ההדפסות שלה. אם מצאתם ערימות של נייר, ברוכים הבאים למועדון, אתם לא לבד, 90% מהעסקים נמצאים באותה הסירה. 

כיצד להפחית את העלויות של צבע מיותר?

ישנן דרכים רבות להתמודד עם הנושא הזה, חלקן יהיו ממש פשוטות בעוד שאחרות יהיו מאוד מורכבות. לפני שתחליטו על הגישה הטובה ביותר עבור העסק שלכם, קודם כל עליכם להבין מה המטרה שלכם – האם היא פיננסית או סביבתית?

אם זו מטרה פיננסית, עליכם לעקוב אחר ההוצאות שלכם לפני הכל. תוכלו לבקש עזרה או לעשות זאת בעצמכם, רק זכרו לקחת בחשבון גם את העלויות של כל דף נייר. פעמים רבות חברות לוקחות בחשבון את השימוש בחשמל, אך שוכחות את עלויות הנייר. ברגע שאתם מבינים מה ההוצאות תוכלו להבין גם מה כמות הזמן והאנרגיה שעליכם להקדיש לנושא. ישנן חברות שמוציאות אלפים כדי לחסוך מאות, זו לא תכנית טובה. או גרוע מכך – עוברות תהליכים מייגעים ומתסכלות עובדים ופקידים כדי להשיג חיסכון מינימלי ממש. אז הבינו מה אתם מנסים להשיג ויותר מכך – בדקו שזה משתלם לעסק שלכם. 

אם המטרה שלכם סביבתית, זהו נושא אחר לגמרי, ברגע שתהיו מוכנים להתחיל לתקן את הבעיה, יש לכם כמה אפשרויות להתחיל לצמצם עלויות. 

הורידו את עלות התפוקה 

אם בדפי הצבע שבדקתם היה מעט צבע, תכונת דירוג צבע מציעה לכם דרך מצוינת להפחית את עלויות הצבע של המדפסת ב- 65%, כאשר אינכם צריכים לעשות דבר מלבד להשיג לעצמכם ציוד הדפסה יעיל יותר. 

פקחו אחר המשתמשים

ישנן מדפסות בהן תוכלו לראות מי מדפיס מה. כאשר אנשים יודעים שההרגלים שלהם נמצאים תחת מעקב ופיקוח, הם בדרך כלל משנים את התנהגותם. 

הטמעת תכנת ניהול הדפסה

תכנה זו תספק לכם את היכולת לשלוט ככל שתרצו על תהליך ההדפסה החל בהקצאת קצבת צבע, דרך חסימת הדפסה מתוכנות מסוימות, עד הגדרת מדיניות הדפסה ועוד. אתם תיהנו גם מאפשרויות מתקדמות כמו מעקב אחר ההדפסה, סריקת גישה ושלל תכונות שיעזרו לכם לשפר את הפרודוקטיביות. 

שתי מילים: השכרת מדפסת

כדי להפחית את עלויות הצבע עליכם פשוט לבחור במדפסות איכותיות ברמה הגבוהה ביותר עם תכונות מתקדמות בהתאמה מלאה לצרכי העסק שלכם. כיום אתם יכולים ליהנות מהאפשרות של השכרת מדפסת, ועבודה עם חברה שמתמחה במיכון משרדי ויכולה לספק לכם ציוד משרדי ברמה הגבוהה ביותר, כך שתוכלו לעבוד עם התנאים הטובים והמתקדמים ביותר. מדפסת איכותית ומתקדמת שכוללת תכונות מתקדמות וחכמות, זו התשובה עבור 90% מהמשתמשים. 

מדפסת מקצועית ואיכותית למשרד – חובה ממש!

בין אם יש לכם עסק חדש ובין אם אתם ותיקים בתחומכם, לציוד ולמיכון המשרדי יש תפקיד מרכזי בתפעול והצלחת העסק. כאשר למדפסת איכותית יש מקום של כבוד, אין זה מפתיע שהרבה עסקים בוחרים לשכור את ציוד ההדפסה שלהם במקום לקנות. השכרת מדפסת מקנה לכם המון יתרונות כמו התאמה מלאה לצרכים שלכם, יעילות תפעולית גבוהה יותר, תכונות מתקדמות, ובעיקר – חיסכון מקסימלי לצד שירותי תחזוקה למשך שנים רבות. 

שפע של מסלולי השכרת מדפסות לבחירתכם!

מה שנפלא כיום שהאופציה של השכרת מדפסת זמינה עבורכם ויכולה לספק לכם פתרון מושלם, במיוחד אם אתם מבצעים כמות גדולה של הדפסות או צילומים מדי חודש ורוצים לחסוך בהוצאות. השכרת מדפסת יכולה להתאים לכם אם אינכם משתמשים במדפסת על בסיס יומיומי וזקוקים לשירותיה לפרק זמן קצר וזמני. לכאן או לכאן, תוכלו לשכור את כל סוגי המדפסות במסלול לבחירתכם ובתוספת שירותי תחזוקה ונלווים.

לרשותכם עומדים שני מסלולי השכרה עיקריים, האחד פשוט יותר ובו מציבים אצלכם מדפסת אחת או יותר, בהתאם לצרכים שלכם, כאשר אתם בוחרים את סוג המדפסת. במסלול זה אינכם משלמים על המדפסת אך כן מחויבים לכמות מינימלית של דפים לאורך תקופת ההשכרה. בתום התקופה, המדפסת או מכונת הצילום תישאר אצלכם. במסלול השני אותם רוכשים מיכון משרדי בתשלומים חודשיים ובנוסף משלמים תשלום בסיסי על ההדפסות והצילומים, כאשר בסיום התקופה, המיכון יעבור לבעלותכם. 

לא רק השכרה אלא גם שירותים!

אלו מכם שרוצים להפחית את עלויות הצבע במדפסת באמצעות מעבר לציוד מתקדם יותר ובוחרים באופציה של השכרת מדפסת, גם יכולים ליהנות מחבילת שירות מקצועית הכוללת תחזוקה מונעת תקופתית, חלקי חילוף, החלפת טונרים, תמיכה ותיקונים של טכנאים מומחים ועוד. אין ספק שאופציה זו יכולה לחסוך לכם המון זמן, כסף, מאמץ וכאבי ראש ולהבטיח שהתפקוד של המדפסות יהיה פרודוקטיבי ומיטבי סביב השעון. 
תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.