מגזין הפתרונות של יזמקו

הציוד ההיקפי והגדג'טים שכדאי לכל בעל עסק להחזיק במשרד

הטכנולוגיה כאן כדי לשפר את החיים שלנו ולהקל עלינו, והיא כאן כדי לשדרג את יום העבודה – שעון נוכחות חכם, מערכות תקשורת מתקדמות, אחסון בענן ושלל של אפשרויות לעבודה מהבית – הנה כמה דברים שכל בעל עסק צריך במשרד שלו.

 

נגישות בקלות, במהירות ומכל מקום

פתרונות מתקדמים של תקשורת ושל גישה מרחוק הם דבר שאנחנו מכירים וזקוקים לו כבר שנים, אבל משבר הקורונה חידד את הצורך הזה אפילו יותר. היום כבר ברור מעל לכל ספק שהאפשרות להתחבר מרחוק למערכת המחשבים של המשרד היא חיונית, היא מייעלת את העבודה, מאפשרת לתת מענה ללקוחות במצבים לא שגרתיים, וכמובן מאפשרת גם גמישות בעבור העובדים עצמם.

תחת הקטגוריה הזו יש קשת רחבה של מוצרים ואפשרויות, ביניהן אפשרויות של גישה מרחוק לשרתים של העסק, או שימוש בשירותי ענן לאחסון, גיבוי ועבודה במקביל.

רכיב נוסף שמקל מאוד על עבודה מהבית ובשעות גמישות, הוא שעון נוכחות מתקדם. גם כאן תמצאו קשת רחבה של פתרונות, ביניהם אפשרות של החתמת כרטיס דרך אפליקציה, דרך האינטרנט ועוד. במידת הצורך ניתן להתקין שעון נוכחות בעל דרגות אבטחה גבוהות יותר, המסתמך על זיהוי ביומטרי.

פתרונות הדפסה מתקדמים

מחשבים, סמארטפונים וגאדג'טים אחרים הופכים את החיים שלנו לקלים הרבה יותר, אך גם ב-2021 אנחנו עדיין תלויים במכונות צילום והדפסה. אין היום משרד או בית עסק שיכול להסתדר בלעדיהם, אך החדשות הטובות הן שגם בתחום הזה יש קפיצות דרך טכנולוגיות גדולות.

גולת הכותרת היא מדפסת המשלבת בתוכה סריקה, הדפסה ופקס, תוך אפשרות של שליטה מרחוק והתחברות מרחוק. למשל כאשר אחד העובדים עובד מהבית, הוא יכול לשלוח את פקודת ההדפסה ולאסוף את המסמכים ביום המחרת, או לבקש מעובד אחר שנמצא במשרד לטפל בזה.

בתחום ההדפסה יש היום דגמים קומפקטיים שמותאמים למשרדים קטנים, הן מבחינת נפח העבודה והן מבחינת השטח, ולעומתם דגמים המותאמים לעבוד בנפחים גבוהים מאוד. המטרה היא כמובן להתאים לכל עסק את הדגם שעונה במדויק על צרכיו.

לצד האפשרות של שליטה מרחוק, גם כאן נכנסת החשיבות של בטחון מידע ותקשורת מאובטחת. למשל אחת האפשרויות היא להגדיר שפעולת ההדפסה תתבצע רק לאחר הקשת קוד, כך שכל עובד יוכל לשלוח מספר רב של פקודות הדפסה במהלך היום, ובשלב אחד מרוכז לגשת, להקליד את הקוד האישי שלו – ולבצע הדפסה של כלל המסמכים.

 

מכונות קפה ומכונות שתיה מתקדמות

גם לפינת הקפה הוותיקה והמסורתית יש היום שדרוגים ופינוקים – בר מים וסודה, מכונות קפה משרדיות ומכונות משקאות המאפשרות הכנה של מגוון משקאות קרים וחמים. 

זה מסוג השדרוגים הקטנים שישפרו את התנאים ואת שביעות הרצון במשרד. גם בקטגוריה הזו תמצאו מגוון של דגמים ואפשרויות, כאשר ישנם דגמים קטנים שמיועדים למשרדים קטנים וביתיים, ולעומתם מכונות מאסיביות יותר שמיועדות לבית עסק גדול, מרובה עובדים ומרובה לקוחות.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *