מגזין הפתרונות של יזמקו

טרנדים שיעצבו את עולם העבודה בשנת 2022

העולם רק הולך ומתקדם, וללא ספק התחום שמשתנה ללא הרף הוא עולם העבודה. בדיוק בשביל זה החלטנו לשתף אתכם בטרנדים החדשים שהולכים להיות במרכז העניינים בשנת 2022.

 

להביא כלב למשרד

במהלך הקורונה אנשים רבים אימצו כלבים כי חשבו שיוכלו להישאר איתם בבית. מאחר שעסקים רבים החלו לחזור לעבודה במשרד, יש למצוא סידור לאנשים אלו. לכן להביא כלב למשרד יהיה הפתרון האולטימטיבי. אומנם יש עצמאיים שכבר עושים זאת כיום, אבל להביא כלב למשרד ללא ספק הולך להיות אחד מהדברים שיקרו בשנת 2022. 

נראה כי גם בעת המודרנית, מעסיקים יבינו שכלב קטן במשרד זה דבר שכלל לא מפריע – להפך הוא דווקא יכול לגרום לעובדים להרגיש שייכות למקום העבודה, ואף לחבר בין אנשים על ידי פיתוח רגשות חיוביים ומציאת נושאי שיחה משותפים. כדי למצוא מגוון רחב של סוגי כלבים קטנים, היכנסו לאתר כלב נבון. באופן כללי, אין ספק שהאפשרות להביא כלב למשרד תשנה את נראות עולם העבודה.

 

טרנדים בעיצוב המשרד

עיצוב המשרד הוא כבר מזמן לא טרנד, עיצוב משרד זה מה שכולם עושים ברגע שעוברים למשרד חדש. עם זאת, יהיו טרנדים ספציפיים לעיצוב משרד בשנת 2022, ועליהם נפרט.

 

צמחים

לאור העובדה כי רבים מאיתנו היו תקועים בסגרים, הצורך בהרגשה של קרבה כלשהי לטבע שאתה נמצא בחוץ שלטת בתודעתנו. לכן, צמחים יהיה אחד הטרנדים החזקים ביותר בעיצוב המשרד. זה יחולק לשני חלקים, הן עיצוב מצד המעסיק והן עיצוב מצד העובד.

למעסיקים מאד חשובה הנראות של המשרד ולכן גם להם חלק בהתוויית הטרנד. נראה כי מה שעומד לקרות זה שמעסיקים יעמידו עציצים ברחבי המשרד ויתלו עציצים מטפסים על הקירות. יהיה גיוון רב בין הצמחים, וההשקיה תהיה חלק מהטיפול השוטף של המשרד.

גם עובדים רבים ירגישו צורך לקחת בטרנד, ויעמידו על שולחנים עציצים לפי העדפה אישית. נוכל לראות גם עציצי נענע שונים שיתפקדו לצורך הכנת תה בהפסקות של העובדים. נראה שעיצוב משרד שכזה, המשלב את עולם הטבע עם העולם המשרדי, יכול ליצור שילוב מנצח, שאף משרד לא ירצה לפספס.

 

תחושה ביתית

בעקבות הקורונה, והשפעת העבודה מהבית עיצוב המשרד יהיה בתחושה ביתית. כך שהצבעים שישלטו ככל הנראה יהיו צבעים חמים, שגורמים לתחושה של חמימות. נראה שגם העובדים יתאימו את עצמם לכך, ואפילו עובדים שבעבר התנגדו להצבת תמונות על השולחן, יציבו תמונות של הקרובים אליהם.

הטרנד אומר שככל הנראה שולחנות מזכוכית, או פסלים ממתכת לא יהיו חלק מהטרנדים של שנת 2022. עם זאת, ייתכן שנראה כמה משרדים שירצו להילחם בטרנד ודווקא ללכת על המראה החדשני ההפוך מהמראה הביתי, והדבר ייצור טרנד כשלעצמו. אין סיבה שנתנגד גם לאימוץ טרנד זה, אחרי הכל עיצוב משרד זו החלטה פרטית, שנבחרת לפי טעם.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.