מגזין הפתרונות של יזמקו

לקחנו את מפלצות ההדפסה האלו לקרב ראש בראש והנה התוצאות

לא משנה איזה עסק יש לכם או במה מתמחה המשרד שבבעלותכם, סביר להניח שהמדפסת היא חלק חשוב ומרכזי מאד בעבודה היום יומית המתנהלת במקום, וייתכן מאד שיש לכם גם כמה מדפסות. אם אתם שוקלים להחליף את המדפסת או את המדפסות שלכם במדפסת שהיא משולבת, מדפסת לייזר איכותית שתשרת אתכם כהלכה, תגלו רשימה לא קטנה של "מפלצות הדפסה" שבהחלט יתאימו למשימה החשובה הזו.

יש לא מעט מותגים נחשבים ומוכרים מאד בתחום המדפסות, שייתכן מאד ששקלתם לפנות אליהם. לצדם, ישנו מותג, שכנראה הוא לא הראשון שיעלה לכם בראש כשאתם מחפשים מדפסת טובה לעבודה היום יומית שלכם או של העובדים שלכם, ושמו הוא Kyocera. Kyocera היא חברת אלקטרוניקה יפנית, המתמחה בין היתר בייצור מדפסות. המדפסות שלה מתבססות על פיתוחים טכנולוגיים חדשניים במיוחד, ההופכים את השימוש במדפסת המשולבת לחוויה של ממש.

שנת 2022 מביאה אתה כמה דגמים נבחרים ונחשבים מאד של Kyocera, דגמי מדפסת לייזר שבהחלט תופסות מקום מכובד בראש הרשימה. לפניכם ארבעה דגמים מובילים, ולא בכדי. דגמים שהם מדפסת משולבת, מדפסת רב תכליתית, חלקם מדפיסים בצבע וחלקם מדפיסים אך ורק בשחור לבן. כל המדפסות הללו עומדים בסטנדרטיים בינלאומיים גבוהים וכל מה שצריך הוא בסך הכל לאתר מה שמדויק, נכון וגם מתאים.

Kyocera TASkalfa 5053ci A3 Color

המדפסת הזו נמצאת ברשימת מדפסות הלייזר הצבעוניות של Kyocera והיא מדפסת משולבת מאיכות גבוהה במיוחד. איכות זו באה לידי ביטוי, בין היתר, במגוון הפעולות שהיא מציעה, כולל אפשרות להדפיס, לשכפל ולצלם וכמובן לסרוק, ומי שרוצה יכול להשתמש בה כדי לשלוח פקס. מדפסת רב תכליתית זו עובדת בצורה חלקה ויעילה מאד ומסוגלת להדפיס כמות גדולה של דפים, מבלי שהדבר יבוא על חשבון איכות ההדפסה. היא מסוגלת להדפיס 50 עמודי A4 בדקה או 25 עמודי A3 בדקה והיא מורכבת מרכיבים אלקטרוניים ומערכת חיצונית ברמה גבוהה המבטיחים עמידות רבה למשך תקופה ארוכה ומוצר שהוא אמין מאד.

Kyocera TASkalfa 8003i A3 Monochrome

מדפסת לייזר זו, מדפסת שחור לבן, היא אחד הדגמים הנחשבים של החברה, וככזו היא מספקת מענה למגוון של צרכים. אפשר, בעזרתה, להדפיס, לשכפל מסמכים, לסרוק (בצבע) וגם לשלוח בפקס אם רוצים. המדפסת מדפיסה במהירות של 80 עמודי A4 בדקה, 30 עמודי A3 בדקה, מתאימה לפיכך בעיקר לעסקים קטנים עד בינוניים והיא סורקת במהירות של 220 תמונות בדקה ברזולוציה של 300dpi. היא מורכבת מרכיבים אמינים בעלי חיים ארוכים, כך שצפויה לשרת אתכם למשך תקופה ארוכה. עם מדפסת שכזו אתם לא צריכים לדאוג לדבר ועל אחת כמה וכמה גם לא צריכים למהר להחליפה באחרת. איכות ההדפסה שלה היא ברמה שלא הכרתם עד עתה והשימוש בה נוח ויעיל.

Kyocera Ecosys M3645idn Monochrome

כאן מדובר במדפסת שחור לבן, שאמנם קומפקטית יחסית בגודל שלה אך בהחלט מבטיחה ביצועים מרשימים. היא יכולה להדפיס הדפסה דו צדדית, לשכפל, לסרוק בצבע וגם ניתן בעזרתה לשלוח פקס והיא כוללת ממשק ידידותי למשתמש עם מסך מגע נחמד בגודל של 7 אינץ'. מדובר בפתרון נהדר לבתי עסק שזקוקים לכמות בינונית של הדפסות, ולכן היא תתאים בעיקר לעסקים קטנים שאינם מדפיסים על בסיס יום יומי לרוב. אפשר לבצע בה התאמות נקודתיות אישיות, מה שמייעל את העבודה בה והופך אותה לאחת המדפסות היותר מוצלחות ברשימה.

Kyocera ECOSYS P3155dn Monochrome Network Printer

אם אתם מחפשים לעסק שלכם מדפסת לייזר ברמה גבוהה, הדגם הזה הוא התשובה. כשהיא מחוברת אל המחשב השולחני היא עובדת במהירות מסחררת וזהו יתרון עצום לארגונים ולבתי עסק שנוהגים להדפיס בכמויות בינוניות ומחפשים איכות שאין שנייה לה. זוהי מדפסת חזקה מאד, מדפסת עם ביצועי הדפסה ברמה גבוהה, מדפסת אמינה מאד שמדפיסה בשחור לבן. הרכיבים של המדפסת בעלי אורך חיים ארוך וצריכת האנרגיה שלה נמוכה יחסית, וזהו יתרון עצום. זוהי מדפסת לייזר שקטה במיוחד, המדפיסה בקצב של 55 עמודי A4 בדקה.

רגע לפני שאתם רוכשים את המדפסת הבאה שלכם

ניתן לראות שלא מדובר כאן בהבדלים בולטים בין המדפסות, אך כן מדובר בשיפורים ושדרוגים משמעותיים לעומת מדפסות משנים קודמות. רגע לפני שאתם רוכשים את המדפסת הבאה שלכם חשוב שתגדירו מראש את הצרכים שלכם ולו כדי שתוכלו ליהנות ממדפסת ברמה גבוהה שתשרת אתכם כהלכה. המדפסות המוזכרות מעלה, מדפסות הלייזר של Kyocera מותאמות לעסקים קטנים ובינוניים, שנוהגים להדפיס כמויות גדולות, אך לא מעבר לרגיל. יחד עם זאת, הן איכותיות ומבטיחות רמת ביצועים גבוהה, מה שחשוב לא אחת כשמדובר בהדפסה.

המדפסות של היום מגיעות במגוון רחב של דגמים, צורות, גדלים וגם איכויות. כדי שתוכלו לעמוד במשימות היום יומיות שלכם וגם ביעדים העסקיים, וודאו שאתם מוצאים את המדפסת שנכונה לכם ולשאר העובדים. הרי לא תרצו לבזבז את מיטב כספיכם על מדפסת לא טובה, על כמות רבה מאד של ניירות ועם ציוד, שלא יעמוד לרשותכם ממש ברגע האמת. ולכן, למתלבטים – פנו אל המומחים וחפשו מותגים שידועים בטיב ובאיכות הגבוהה שלהם. גם אם המשמעות לכך בפועל היא תשלום גבוה מהרגיל, אל תתפשרו על כך וזכרו שאיכות ירודה היא זו שתעלה לכם בסופו של דבר לא מעט כסף.

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.