מגזין הפתרונות של יזמקו

מכשירים ופריטים אחרים שכל משרד צריך

כאשר אנו מקימים בית עסק אנו רוצים להיות בטוחים שביצענו את כלל הסידורים והפעולות הדרושות לעבודה יעילה. אנו פונים אל הרשויות כדי להצהיר על פתיחת משרד חנות או עסק קטן. אנו נעזרים בספקים ברואה חשבון ובשירותי שליחויות, ועושים הכול כדי שמקום העבודה יתפקד בצורה הטובה ביותר. בין היתר נרצה כי הציוד המתאים יגיע אלינו במשלוח מהיר תוך אספקה מתאימה. אם אתם פותחים בית עסק ובעיקר משרד חדש  – כדאי שתבינו מה הציוד הבסיסי שכל משרד צריך: 

מדפסת משרדית

מדפסת היא מבין האמצעים החשובים ביותר עבור מקום העבודה משום שמכשיר זה מאפשר לנו להדפיס במהירות חשבוניות וקבלות, לנפק תלושי משכורת, להוציא הזמנות, מסמכים ושאר דפים חשובים. רכשו מדפסת מתאימה לשימוש משרדי כמו גם טונר למדפסת שיספק לכם דיו לתקופה ארוכה. 

מכונות צילום

מרבית המדפסות המשרדיות הן גם מכונות צילום. לכן במקרה כזה אפשר לרכוש מדפסת משולבת – מה שיחסוך לכם זמן כסף ומשאבים. במידה והמשרד גדול ואתם רוצים שבכול עמדת עבודה תהיה מכונת צילום; תוכלו לרכוש מדפסות משולבות קטנות יותר. בכך תייעלו את העבודה. 

מחשוב עסקי ושירותי תמיכה לסביבת העבודה

וודאו כי אתם בוחרים חברה מקצועית שתספק לכם תמיכה ושירותי מחשוב, כמו תמיכה טכנית, מחשוב ענן (גיבוי באמצעות שרת מוצפן בו נשמר כל המידע ממכשירים חכמים וממחשבים). נוסף לכך, יש לבחור מומחים שיכולים לספק לכם חבילת שירותים שתקנה תמיכה ניהול ותחזוקה של הסביבה הממוחשבת שלכם.  

תשתיות תקשורת ומרכזיות חכמות

מרכזייה חכמה, מרכזיית IP, ניידים עסקיים, ועוד – כולם משמשים בעלי העסקים ואת העובדים בכול יום. כדי לשמור על תקשורת נכונה רצוי לבחור מכשירים חכמים וחסכניים לבית העסק, כמו גם חבילות תקשורת מתאימות. וודאו כי אתם בוחרים שירותי מחשוב וחבילת שירות מקיפה שמקנה כיסוי רחב ותמיכה לכל שירותי המחשוב והתקשורת. 

ציוד משרדי

בין היתר ומן הסתם, דרושים מחשבים וציוד תקשורת למשרד כמו: מחשבים ניידים ונייחים, תוכנות, מקלדות, עכברים ומודם. שימו כי אתם בוחרים כלי כתיבה, דפים למדפסות, כבלים למחשבים, קלסרים ועוד. כולם דרושים במשרדים קטנים וגדולים. צרו קשר עם ספק טוב שיוכל לשלוח לכם במהירות חבילות של ציוד משרדי בעלויות נמוכות. בצעו סקר שווקים קצר אודות עלויות של עכברים, פדים, ניירות, כלי כתיבה ועוד, ובחרו ספק זול אך איכותי. 

מכונות קפה חכמות

כדי לחסוך הוצאות כמו גם כדי לצמצם עלויות של מוצרים כמו קפה, תה, חלב ועוד: רצוי לבחור מכונת קפה איכותית. כיום ישנן מכונות שמציעות בלחיצת כפתור משקאות חמים ממגוון סוגים. בכך אפשר להנות ממשרד שיש בו שתייה חמה שכל אחד יכול להכין לעצמו בלחיצת כפתור. חפשו חברות איכות אשר מציעות מכונות קפה למשקאות חמים ומכונת בר מים טהורים וצלולים עבור שתייה קרה. 

לסיכום, כול מוצר למשרד שתרכשו, חשוב שיהיה כזה שניתן לקבל עליו שירותי תמיכה. זאת החל משירות תמיכה למחשבים ומדפסות עד שירותי גיבוי בענן, שירותי שליחויות, תחזוקה ואבטחת מידע, תקשורת וניהול רישוי. 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *