מדפסות לייזר

מדפסות לייזר

אם ברצונכם למקד ולייעל את העבודה במשרד, לנו יש מגוון רחב של פתרונות עבורכם תחת קורת גג אחת. ביזמקו תמצאו מבחר גדול של מדפסות לייזר משולבות, החל במדפסת לייזר צבעונית ועד מדפסת לייזר שחור לבן, בסטנדרטים גבוהים של איכות וממיטב החברות המובילות בעולם.

כל הסיבות לרכוש שירות מדפסות לייזר ביזמקו

בחירת מדפסת לייזר למשרד שמדפיס מסמכים בכמויות גדולות - היא אינה עניין של מה בכך, יש להבטיח כי תהיה זו מדפסת איכותית אשר תייעל את הפעילות העסקית במידה מורגשת. לכן קיימת חשיבות רבה למדפסת שקונים וכמובן – לחברה שנותנת את השירות. ולמה אנחנו? מאז הקמתנו ועד היום אנו משקיעים את מיטב משאבנו בשיפור החוויה שלכם. התוצאה: שירות ברמה הגבוהה ביותר לצד היתרונות הבאים:

  • מענה אנושי מידי
  • צוות שירות מיומן ומקצועי
  • זמינות בפריסה ארצית
  • מתן שירות בבית הלקוח
  • מגוון פתרונות ייחודיים בהתאמה לצרכים שלכם

לסיכום: מחלקת השירות שלנו תמיד עם היד על הדופק על מנת לשמש לכם ככתובת עבור כל פניה וכדי לספק פתרון מקיף לכל בעיה!

שיתוף פעולה עם חברות מובילות בעולם

מאז ומתמיד אנו שואפים לספק לכם את הטוב ביותר, מאפיין זה שלנו הוא שהפך אותנו להיות מובילים בתחום ולאורך 45 שנות פעילותנו צברנו שורה ארוכה של מעל 10000 לקוחות מרוצים.

סוד ההצלחה שלנו: שירות חסר פשרות לצד שיתוף פעולה עם חברות מובילות בתחום מדפסות לייזר משולבות. כך הפכנו להיות נציגים רשמיים של חברת קיוסרה (KYOCERA) המובילה ובאפשרותנו לספק לכם מדפסת לייזר למשרד ברמה הכי גבוהה.

נתקלתם בבעיה? הטכנאים שלנו זמינים עבורכם בכל עת!

גם אם אתם משתמשים במדפסת לייזר משולבת של אחת החברות המובילות בתחום, אין הדבר אומר שתהיה זו השקעה ללא תקלות. אולם גם כאשר אתם מתמודדים עם בעיה, אנו כאן עבורכם תוך שמעמידים לרשותכם צוות טכנאים הזמין עבורכם בפריסה ארצית. כתוצאה מהזמינות המרבית אנו יכולים להגיב במהירות לכל קריאה ולספק לכם מענה מקצועי, ובכך למנוע פגיעה בעבודה השוטפת של העסק ולאפשר לכם ליהנות משקט נפשי לכל אורך הדרך.

הצוות המקצועי של יזמקו שואף לספק לכם הרבה מעבר למדפסת לייזר. אנו מזמינים אתכם ליהנות משירות איכותי, אמין ומקצועי לכל אורך הדרך, באחריות!