מכונות צילום

מכונת צילום

הידעתם כי מכונת צילום נחשבת לאחד מסוגי המיכון המשרדי הנפוצים ביותר בשימוש כיום?

 

אנחנו מאמינים כי, בדומה למדפסות שחור לבן או בצבע, גם את מכונות הצילום אין צורך להציג בפניכם, שכן, אף הן, כיום, נחשבות לציוד בסיסי ביותר בכל משרד הנזקק לשכפול מסמכים. מאחר והמכונות הללו נפוצות כל כך בשימוש, עומדות בפני בעלים או מנהלים של בתי עסק, משרדים וארגונים מספר אפשרויות לבעלות על סוג ציוד זה - רכישתו, או, לחילופין, השכרה שלו מחברה המתמחה במיכון משרדי.

 

השכרת מכונות צילום

חברות שונות המתמחות בציוד מיכון משרדי עשויות להציע מכונות צילום להשכרה בתנאים שונים. אמנם, אופי הבעלות על המכונה אינו משתנה (זוהי השכרה ולא רכישה, בכל המקרים), אולם, בנוסף לאופי הבעלות, חשוב לבחון את התנאים הנלווים להתקשרות עם החברה המשכירה. לדוגמה, כאשר אתם עובדים עם מכונת צילום או מכונת צילום משולבת למשך תקופת זמן, סביר להניח כי יתגלו בה, פה ושם, תקלות שתצרכנה טיפול טכנאי המתמחה במכונה זו. כאשר אתם שוכרים את המכונה, חלק מהחברות תצענה לכם הרכבים שונים של שירותים, ביניהם - תחזוקה שוטפת בתדירות מסוימת ו / או שירותי טכנאי באתר. חשוב לבחון את חבילות השירות בתשומת לב ולהשוות ביניהן, ולא רק להתמקד במחיר ההשכרה החודשי כקריטריון בודד להחלטה בין ההצעות השונות.

 

מה ישתלם לכם יותר - לקנות מכונת צילום / מכונת צילום משולבת או לשכור?

לכל אחד משני סוגי הבעלות הללו על הציוד יש יתרונות וחסרונות. אולם, ככלל, ניתן לומר כי ההחלטה היא ספציפית עבורכם, ונשענת על קריטריונים פרטניים הייחודיים לכם ולעסק / משרד שלכם. למשל, אם עיקר פעילות המשרד שלכם מצריך שימוש תכוף בצילום מסמכים, אולי, ישתלם לכם לרכוש מכונת צילום משל עצמכם, כזו שתהיה בבעלותכם הבלעדית. מאידך, השקעה כזו ברכישה עשויה לדרוש מכם להיערך נכון בצורה תקציבית, להדריך את העובדים בשימוש נכון במכונה (וזאת, על אף שמרבית המכונות המודרניות הינן אינטואיטיביות וקלות להפעלה, גם עבור עובדים פחות "טכנולוגיים") וכן הלאה, כך, שיתכן, במקרים מסוימים, לדחות את רכישת המכונה ולהתחיל, בשלב הראשון, בהשכרה של מכונה זהה מחברה אמינה המציעה מכונות צילום להשכרה.

 

כל הפתרונות לעסק שלך נמצאים כאן, ביזמקו

המיכון המשרדי אותו בוחרים יכול להוות את הגבול הדק בין התייעלות בכל תחום לבין עיכוב העבודה ונזקים כספיים. אנו כאן כדי לספק לכם שירות מקצועי ואיכותי ולאפשר לכם להיות יעילים עד כמה שיותר. אנו עושים זאת בעזרתו של צוות מקצועי אשר אינו מתפשר על השירות אותו מעניק, החל במציאת מכונת צילום משולבת למשרד המתאימה לצרכיו כמו כפפה, דרך מתן מענה אנושי מידי לכל בעיה וקריאה ועד לצוות טכנאים הזמין בפריסה ארצית ונכון להגיע ישירות אליכם כדי למנוע מכם עיכובים מיותרים או פגיעה בפעילות העסקית כתוצאה ממכונה שהתקלקלה.

 

שנים של מקצועיות, ניסיון ויחס אישי לכל לקוח

לא פעם כעסק הפועל בעולם תחרותי, אנו "נדרשים" להביא עדות מוחשית להצלחתנו. אנו מאמינים כי אין עדות טובה יותר מאשר שביעות רצון מלאה של מעל 10,000 עסקים לאורך פעילות של 45 שנים, אלו נתונים שמדברים בעד עצמם ובכוחם להעיד על טיב השירותים שאנו מספקים. השנים הרבות בהן אנו פועלים בתחום הובילו אותנו להשתדרגות בלתי פוסקת ולהבנה מלאה של הצרכים שלכם. לכן אנו לא מבזבזים זמן, לא את שלנו ולא את שלכם ומשתפים פעולה רק עם החברות המובילות ביותר בתחום המיכון המשרדי ביניהן חברת קיוסרה (KYOCERA) הבינלאומית. חברה זו נחשבת ליצרנית המובילה בעולם של מכונות צילום למשרד ולכן אנו בטוחים שאצלנו תמצאו מכונת צילום משרדית העונה במדויק על הצרכים שלכם.

 

אנו מזמינים אתכם ליהנות מהפתרון המושלם לעסק!

מחפשים מכונת צילום? אצלנו תמצאו מגוון גדול של מכונות צילום משולבות, יעילות, אפקטיביות, יציבות ואמינות המאפשרות ריבוי משימות ומושלמות לסביבות עבודה שונות. ביזמקו תמצאו את המענה המקיף לעסק שלכם בתחום המיכון המשרדי. לרשותכם האפשרות לבחור מכונת צילום משרדית מובחרת מתוך מגוון מכונות צילום למשרד ובהתאמה מלאה לצרכים שלכם ולאופי השימוש. החל במכונת צילום שחור לבן ועד למכונה צבעונית, בהתאמה מלאה לכל מטרה או ייעוד.


לפרטים נוספים דברו אתנו עוד היום ואנו נשמח להתאים לכם מכונת צילום העונה על כל הצרכים שלכם בדיוק!