מגזין הפתרונות של יזמקו

מדפסת משרדית שלך לא מתחברת לרשת?

בימינו, גם עולם המחשוב והמדפסות מותאם לכל עולם הטכנולוגיה שנמצא בהאצה מתמדת. היום תוכלו למצוא מדפסות משוכללות שמעניקות מענה אידיאלי עבור בתי עסק רבים וגם למגזר הפרטי ופועלות בשיטות שונות כמו לייזר, מדפסות משולבות וכולי. כשמדובר במדפסות לייזר היתרון העיקרי שלהן נעוץ במהירות ההדפסה ולכן הן מתאימות לכל משרד שמייצר כמויות הדפסה רבות. עוד אופציה יעילה ומתקדמת ביותר, היא מדפסת משולבת ועצמאית (אלחוטית) שלא תלויה בחיבור באופן ישיר למחשב של המשרד ומאפשרת הדפסה מכל מחשב במשרד, או בכל מקרה של תקלה, היא נתמכת על ידי רשת אלחוטית – על האופציה הזו, על כל סוגי המדפסות המתקדמות ועל החשיבות של מדפסת אמינה, נרחיב במאמר שלפניכם. 

שירות מדפסות לכל אחד 

מדפסות ככלל הומצאו על מנת לספק ולהתמודד עם כמויות הדפסה של נייר בבית העסק או לחילופין בבית הפרטי. עם זאת, מקומות ציבוריים ומשרדי בירוקרטיה רבים וכן משרדי עורכי דין עושים שימוש תדיר במיוחד במדפסות לצורך עבודתם השוטפת. מקומות אלה יידרשו להדפיס כמויות הדפסה גדולות ולהעניק בו זמנית, גם שירות לקהל לקוחות, לכן בחירה במדפסת מתקדמת שעונה לצרכי הארגון או העסק, הינה חשובה ומומלץ להתחבר עם חברת מחשבים שמוכרת מדפסות ומספקת שירותי מחשוב כוללים במקום אחד.

היתרונות של מדפסת לייזר     

אז כפי שציינו, קצב ההדפסה הינו מהיר במדפסת לייזר ויש משרדים בהם פעולת ההדפסה נעשית בכמות מסחרית, שם כאמור יורגש היתרון של מדפסת לייזר. כמו כן, האיכות של מדפסת לייזר הינו חד וברור באופן ניכר להבדיל ממדפסות אחרות, גם אם יידרש להדפיס טקסט בפונט שהוא יותר קטן, המדפסת לייזר מזהה את המתאר העדין שבאותיות ומדייקת אותן בהדפסה. יתרון נוסף ומשמעותי לא פחות, שהן מסוגלות לבצע הדפסה על ניירות קשיחים יותר, כך ניתן להדפיס על גבי כרטיס ביקור, על עלון פרסומי קשיח וכדומה. 

מדפסת לייזר משולבת                                                                                                                      

אפשר לסכם שמדפסת לייזר היא אחת המדפסות היותר מבוקשות בימינו בשל המהירות ואיכות ההדפסה שהיא מעניקה, בנוסף ניתן היום גם למצוא – "מדפסת לייזר משולבת" שמכילה יחד עם כל היתרונות של ההדפסה, מספר פונקציות יעילות נוספות כמו: שירותי פקס, צילום וסליקה ועוד. מדפסת משולבת תחסוך תחזוקה של כמה מכשירים, כשהיא למעשה אורזת בתוכה את כל התפקודים הנחוצים בכל משרד. 

ומה קורה בזמן שאין חיבור לרשת?

בעיה נפוצה שיכולה להתרחש בכל משרד, מוסד ציבורי או ארגון – נפל החשמל ואין רשת אינטרנט. בהתאם לזאת, מדפסת רשת משולבת אלחוטית היא המענה. ניתן לחבר אותה כבר בהתחלה לרשת של המשרד ובמקרים של תקלה שאין רשת אינטרנט, היא תפעל על ידי נתב אלחוטי. היתרון הבולט שקיים במדפסת רשת היא תשרת כמה וכמה משתמשים בו זמנית בהיעדר תלות במחשב. היתרון העיקרי והחשוב למדפסת זו הוא שאפשר להציב אותה בכל מקום שבו קיים חיבור לרשת Wireless ולחשמל. היא חוסכת הרבה מקום ומספקת יכולת הדפסה מכמה מחשבים במקביל וגם מהניידים של העובדים במשרד.

טיפים לרכישה נכונה של מדפסת אלחוטית

  1. מחיר – אין ספק שיכולת אלחוטית תייקר מעט את מחיר המדפסת, אולם זו  תהייה השקעה חסכונית ומשתלמת. 
  2. דגם – השוק רווי במגוון של דגמים בין אם זו מדפסת  לייזר או בין אם מדובר במדפסת דיו פשוטה. היה ויש צורך בכמויות גבוהות של הדפסה – מוטב יהיה להשקיע במדפסת לייזר אלחוטית איכותית שהעלות שלה גבוהה יותר. כך תהיו בטוחים שכושר ההדפסה שלה גבוה יותר ותחסכו לא מעט תקלות בעתיד. 
  3. חיסכון – תבדקו מחיר מול הכמות של הדפים – וזכרו שמה שזול בהתחלה, עלול להיות יקר בהמשך. מדפסות לייזר אלחוטיות הרבה יותר חסכוניות ממדפסות דיו שהן אלחוטיות, אי לכך מומלץ להשקיע במדפסת לייזר במשרד שמייצרת במהירות כמות הדפסה גדולה. 
  4. מקום הרכישה – חשוב שבמקום בו תרכשו את המדפסת, תקבלו שירות של תיקונים ותמיכה מידית. כדי שלא תאלצו להשבית יום עבודה במשרד בשל תקלה בהדפסת קבלות ללקוחות ושאר מסמכים חשובים, דעו שיש לכם מענה מהימן ומהיר במקרה של תקלה במדפסת. 
  5. מדפסת משולבת אלחוטית /מדפסת אלחוטית בלבד – אם כבר עשיתם בחירה נבונה ובחרתם במדפסת אלחוטית, יהיה מומלץ לבחור במדפסת אלחוטית משולבת שהיא יעילה יותר וחוסכת זמן עבודה וגם מקום בחלל המשרד.

בתי עסק שעושים שימוש תדיר במדפסות

דיברנו רוב המאמר על היעילות של המדפסות ועל החשיבות והיתרונות במדפסת משולבת ואלחוטית מבלי לציין את בתי העסק עצמם שהם למעשה הצרכנים העיקריים ועבורם מדפסות אלה נועדו –                                                                                                       

משרדי עורכי דין – מדפסת לייזר משולבת ואלחוטית תהייה יעילה מאוד בכל משרד של עורכי דין. כאמור יש צורך בהדפסה יומיומית של מסמכים לבית משפט, פסקי דין מודפסים, טיוטות הסכם וכולי. טיב ההדפסה הוא מהותי ועל כן הבחירה תהייה במדפסת איכותית ומתקדמת שתחסוך שעות רבות של הדפסה והמתנה ותאפשר הדפסה גם בתנאים של אי חיבור לרשת. 

משרדי ראיית חשבון –  גם במשרד ראיית חשבון נעשה שימוש תדיר בהדפסה של תדפיסי חשבון, תזרימי דוחות, דוחות של מע"מ וכדומה. באמצעות מדפסת איכותית ניתן לחסוך זמן רב בייצור הדפסה מהירה ובמקביל ליהנות מאיכות הדפסה גבוהה ורהוטה.  

מרפאות, קליניקות ובתי חולים – מקומות שפועלים סביב השעון נדרשים אף הם לספק שירותי הדפסה מהימנים בכל רגע נתון, עבור פציינטים שמגיעים למרפאה או לבתי החולים. מדובר במידע חשוב ורגיש לכן גם כאן טיב ההדפסה הינו מהותי ויש לבחור מדפסת מהירה ואיכותית שפועלת גם בתנאי לחץ  וגם במקרה של בעיה עם רשת האינטרנט. 

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *