מגזין הפתרונות של יזמקו

עובדים במשרד? שש סיבות למה כדאי לכם לשכור מדפסות ולא לקנות אותן

מדפסות מהוות פריט ציוד חיוני במשרד הממוצע. הן בדרך כלל נמצאות בשימוש רב למדי ולכן, האופן בו צורכים מוצר זה, הוא בעל השלכות רבות ומשמעותיות. בחירה בגישה של שכירת מדפסת עדיפה על רכישה, משורה של סיבות טובות:  

 

עלות נוחה יותר

רכישת מדפסת דורשת הוצאת סכום מסוים על רכישתה, בבת אחת, עוד לפני שהתחלתם להפיק ממנה תועלת. במודל של שכירה לעומת זאת, מתחילים וממשיכים מתשלום חודשי קטן, נוח וקבוע. הדבר מקל מבחינה כספית, כאשר מקימים משרד חדש ובכלל. מעבר לכך, שכירת מדפסות לאורך זמן ושכירה של כמות מדפסות גדולה, עשויות לזכות אתכם בהנחות שונות.

 

יתרונות בתחזוקה

בגישה של שכירת מדפסות לעסק, הספק מטפל בתחזוקה. היבט זה חוסך לכם במשאבי זמן, כסף וכוח אדם. מדפסות נדרשות לעמוד בעומסי עבודה גדולים וממושכים והן סוג ציוד שמתקלקל בתדירות גבוהה למדי. בשכירות, הספק יטפל בפתרון תקלות, במענה לסיבוכים טכניים שונים ובעדכון תוכנת המדפסת. גם יהיה קל יותר לשדרג את המדפסת עצמה, לדגמים החדשים שיוצאים. מאחר שמדובר בעצם על רכישת חבילה של השכרת מדפסת פלוס תמיכה עבורה, התמיכה עשויה להיות זולה יותר, ביחס לתמיכה עבור מדפסת קנויה.

 

פחות טרחה

שכירת מדפסת חוסכת מכם טרחה רבה, לכל אורך הדרך, גם מעבר להיבט התחזוקה. זאת, הן לגבי תהליכי רכישה בהתחלת הדרך והן לגבי היפטרות ממדפסת ישנה בסוף דרכה (מכירה או פינוי פסולת אלקטרונית כחוק). אם תשכרו מדפסות (או חלק מהן) באופן זמני, גם לא תצטרכו לאחסן אותן אצלכם, כאשר הן לא בשימוש.

 

יותר גמישות

שכירת מדפסת מספקת לכם גמישות יוצאת דופן, במגוון היבטים. תוכלו למשל לשכור אוסף מדפסות מתקדמות מאוד, שלא היה מתאים לרכוש, בגלל מחירן הכולל הגבוה. תוכלו לרכוש בדיוק את שילוב המדפסות שדרוש לכם, בין אם זה מדפסת לייזר, מדפסת הזרקת דיו או מדפסות משולבות. כל זאת,

לצד אפשרויות שונות מבחינת ההסכם לגבי תשלום, תמיכה ושרות. שינויים להם תזדקקו בהמשך לגבי המדפסות, יוכלו להתבצע יותר בקלות. כל זאת משמעותי אפילו יותר, כאשר מדובר בשימוש זמני במדפסת, שעבורו לא הייתם רוצים לבצע רכישה.  

 

יותר מהירות

השגת מדפסות ושינויים שתרצו לבצע בנושא זה, ניתנים לביצוע מהיר במיוחד, מול ספק שמשכיר מדפסות. עולם העסקים הוא כיום סביבה דינאמית ביותר ומהירות הפעולה חשובה מאוד. יותר מכך – חיונית היכולת לשנות תכניות במהירות. לכל זאת, מסייעת הגישה של שכירת מדפסות במקום רכישתן. למעשה, מנקודת מבט רחבה יותר, הדבר מתבטא אפילו ב"מחשוב הענן", שם שוכרים חומרה ותוכנה, במקום לרכוש אותם.

 

להתמקד במה שיותר חשוב

את המשאבים שחסכתם באמצעות שכירת מדפסות, תוכלו להפנות למטרות אחרות, שהן יותר בליבה העסקית שלכם. הדבר עשוי לסייע במיוחד לעסקים בתחילת דרכם, אשר עובדים עם תקציב מוגבל במיוחד.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *