מגזין הפתרונות של יזמקו

כל מה שצריך לדעת על המותג Kyocera

מיכון משרדי כגון מדפסות או מכונות צילום נדרש היום בכל בית עסק, קטן כגדול. בשל כך, המבחר הקיים בשוק הוא עצום, וגם טווח המחירים משתנה בהתאם למפרט המבוקש של בעל העסק. אך בין המותגים המובילים ביותר ניתן למצוא בארץ גם את Kyocera, המותג היפני שהצליח ליצור בסיס לקוחות קבוע ונאמן. אז אם אתם עדיין לא מכירים את מותג קיוסרה ואת המוצרים שהוא מציע ללקוחות פרטיים ועסקיים, קראו את המאמר הבא.

Kyoceraאיך הכל התחיל

קיוסרה היא כיום חברה בין-לאומית המשווקת את מוצריה בכל רחבי העולם, אך ההתחלה שלה הייתה צנועה בהחלט. שמה המקורי של החברה היה Kyoto Ceramic Co. והיא התחילה את דרכה בסוף שנות ה-50 של המאה ה-20. 28 העובדים שלה עסקו בייצור פריטים קרמיים במפעל החברה, אך כאמור זאת הייתה רק ההתחלה. החברה זכתה במענקי מחקר והחלה להקים עוד ועוד מפעלים ולהרחיב את היקף הפעילות שלה. בשנות ה-80 החברה כבר קיבלה על עצמה את השם Kyocera, והמשיכה להתרחב ולהקים סניפים מחוץ ליפן. החברה אומנם התמקדה בתחום הפיתוח הטכנולוגי אך ביצעה מיזוגים שונים ושיתופי פעולה שעירבו אותה גם בענפי תעשייה נוספים, והובילו אותה לתמוך במטרות אחרות כגון קידום קבוצות ספורט ופיתוח פתרונות סולריים.

תאגיד קיוסרה היום

כיום קיוסרה היא תאגיד בעל שלוחות רבות הכולל 286 חברות, והמעסיק כ-76,000 עובדים. התאגיד מוכר את המוצרים שלו בכל העולם – ביפן, בארצות הברית, באסיה ובאירופה, וגם בארץ ניתן להשיג את מוצרי החברה. תפריט המוצרים של קיוסרה מגוון מאוד, אך היא לא שכחה את המקורות שלה, וגם היום החברה מייצרת מוצרים קרמיים הנחוצים לפסי הייצור וסכינים קרמיים לשימוש ביתי. עם זאת מאז החברה כאמור צמחה והתפתחה, וכיום היא מייצרת גם מדפסות, מכשור רפואי, טלפונים ניידים, מכשירי חיתוך, מסכי מגע ואפילו תכשיטים. אסטרטגיה זו מקורה במוטו של חברת קיוסרה המאמינה בייצור של מוצרים מועילים, בפיתוח תמידי ובקידום החברה תוך מחשבה על טובת האדם בכלל ועל טובת הלקוחות של החברה בפרט.

מוצרים מובילים למשרד

התרומה המרכזית של חברת קיוסרה לתחום המיכון המשרדי, נוגעת כמובן למכונות ההדפסה והצילום שהיא מייצרת ומשווקת. גם כאן החברה פועלת מתוך מחשבה כוללת ובכוונה מלאה ליצור עבור הלקוחות שלה מוצרים איכותיים ועמידים שישמשו אותם שנים רבות תוך צמצום הפגיעה בסביבה.

קיוסרה מציעה היום כמה סוגים עיקריים של מדפסות:

  • מדפסות סטנדרטיות: במשרדים רבים נדרשת מדפסת לייזר איכותית ומהירה שנועדה למלא מטרה עיקרית אחת כגון הדפסת חשבוניות ללקוח. לשם כך יצרה קיוסרה מדפסת מהירה התומכת גם ב-Wi-Fi לשימוש נוח ויעיל. גם מדפסת לייזר זו, הנחשבת לבסיסית יחסית, כוללת פונקציות חשובות כגון הדפסה על שני הצדדים והיא עוצבה מרכיבים איכותיים שנועדו להאריך את חיי המכונה ולהגן על הסביבה. מדפסות אלו זוכות בדרך כלל לביקורות מעולות גם הודות לעלויות התחזוקה הנמוכות של המדפסת.
  •  מדפסות צבע: בשגרת העבודה השוטפת, הדפסה בשחור-לבן תענה בדרך כלל על הדרישות של בית העסק. אך לעיתים יהיה צורך בהדפסה בצבע במיוחד אם עבודת ההדפסה כוללת גרפים מורכבים, חוברות הדרכה או חומרים שיווקיים. לכן, חברת קיוסרה מציעה גם מדפסות צבעוניות, שאף הן מהירות מאוד וכוללות ממשק משתמש קל להתמצאות. בדומה למדפסות הרגילות, גם מדפסות הצבע הן חסכוניות באנרגיה ומאפשרות הדפסה על שני הצדדים של הדף. ניתן גם לבחור במכונה שהמפרט הטכני שלה כולל סריקה מאובטחת של מסמכים ופעולת שליחת פקסים.
  • מדפסות משולבות: ניהול תקין של המשרד מצריך בדרך כלל הרבה יותר ממדפסת לייזר סטנדרטית. לרוב, העובדים נדרשים לסרוק מסמכים, לשלוח פקסים ולצלם מסמכים. אך במקום לרכוש מדפסת, סורק, מכונת צילום ומכונות פקס, ניתן היום לרכוש מדפסות משולבות – Multifunction Printers הנקראות גם מדפסות MFP. מדפסות אלו כוללות את כל הפונקציות שתוארו לעיל, וקיימים דגמים שונים להדפסה בשחור לבן או להדפסה בצבע. מעבר לכך, מדפסות משולבות כוללות היום מערכות בקרה מתקדמות המאפשרות לעקוב אחר שירותי ההדפסה במשרד ולנהל אותם ביעילות ובחסכוניות.

אפשר גם לשכור

החזון של חברת קיוסרה היא לספק פתרונות הדפסה יעילים שיהיו שימושיים, חסכוניים וידידותיים לסביבה. לשם כך קיוסרה פועלת בשיטת Ecossy – Economy Ecology System, המאפשרת הדפסה מדויקת המצמצמת את כמות הפסולת ומעניקה ללקוח מוצר איכותי שישמש אותו במשך שנים רבות. אך לצד רכישה של מדפסות קיוסרה, קיימת היום אפשרות מתקדמת עוד יותר שעולה בקנה אחד עם ערכי החיסכון והדאגה לסביבה – השכרת מדפסות.

לפתרון השכרת מדפסות יש שלושה יתרונות מרכזיים:

  • התאמה לצרכים המשתנים: הצרכים של עסק חי משתנים כל העת, ובעל עסק מצליח מנסה בדרך כלל לפתח את העסק ולהציע שירותים ומוצרים חדשים. לכן, גם שירותי ההדפסה של העסק עשויים להתעדכן, והמדפסת המצוינת שבחר בעל העסק בעבר עלולה שלא להתאים לדרישות העבודה הנוכחיות. במצב זה בדרך כלל יצטרך בעל העסק לבצע מחקר שווקים, לבנות מפרט ולהשקיע זמן יקר וכסף ברכישתה של מדפסת חדשה. אלא שכיום, שירות השכרת מדפסות מאפשר לקבל ייעוץ מקצועי ויעיל והחלפה של המדפסת בעת הצורך. כך בעל העסק יוכל להיות בטוח כי המיכון המשרדי שלו אכן משרת היטב את הצרכים שלו.
  • חושבים ירוק: כאשר אנחנו רוכשים מדפסת חדשה אנחנו בעצם מייצרים עוד פסולת אלקטרונית העלולה לזהם את הסביבה. במקרה הטוב, המדפסת הישנה מאוחסנת בארון כלשהו וצוברת אבק ובמקרה הרע היא נזרקת שלא בהתאם לתקנות פינוי פסולת אלקטרונית. לכן השכרת מדפסת עשויה לתרום לצמצום הפגיעה בסביבה – החברה המשכירה את המדפסת מספקת את המוצר ומפנה אותו בעת הצורך תוך התחשבות בסביבה. ובהתאם לחוק.
  • חיסכון כספי: לעיתים בעל עסק עשוי להידרש למדפסות לצורך זמן מוגבל בלבד או לצורך פרויקט חד-פעמי. במצב זה, רכישה של מדפסת חדשה תהיה התנהלות בזבזנית שאינה תואמת את צורכי העסק. גם במקרה זה ניתן לשקול השכרת מדפסות לזמן מוגבל, וכך ליהנות ממוצר בעל המפרט המבוקש מבלי להוציא כספים מיותרים על רכישת מדפסת חדשה.
תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *