מגזין הפתרונות של יזמקו

מחפשים לחסוך מיליוני שקלים בעסק? תשאלו את עיריית ירושלים

לפני שנה וחצי החליטה עיריית ירושלים לעשות מהפך גורף שמטרתו היא לחסוך כסף לקופה הציבורית על ידי מעבר לטכנולוגיית הדפסה חכמה יותר.

המהלך היה חלק משינויים רבים שמבצעת העירייה כדי לספק שירותים טובים ומונגשים יותר לכל סוגי האוכלוסיות.

ובדומה לעיריות אחרות, גם על הפרק עמד הרצון לקדם את המהפכה הירוקה של איכות הסביבה, אשר משחק תפקיד מרכזי ומשמש כגורם ממנף ומניע תהליכים.

הפרויקט שהסתיים רק לאחרונה כבר הוגדר כהצלחה מסחררת והוא צפוי לחסוך לקופה הציבורית המון.

אז איך הכל התחיל?

תחילת הסיפור בשילוב כוחות של כמה וכמה אנשי מפתח מרכזיים, ביניהם:

מנהל אגף מערכות המידע והמחשוב, אנשי ה-IT, ראש אגף התקציבים והמומחים של חברת יזמקו, המציעה מגוון רחב של פתרונות מתקדמים לעסקים תחת קורת גג אחת, שהחליטו לחבור יחד ולהתוות דרך לרבים וטובים.

אבל רגע לפני, קצת רקע

בעיריית ירושלים נהגו להדפיס כ- 23 מיליון דפים בשנה!

זו כמות גדולה ללא ספק, מה גם שמלבד הדפים עצמם, חשוב לזכור את כמויות הדיו או הטונרים שנדרשים לכל משימת הדפסה, מה שמגדיל משמעותית את ההוצאות.  

כמו כן, תנסו לחשוב מה המשמעות שלכל עמדת עבודה כמעט ישנה מדפסת, שלה צריך לדאוג לתחזוקה שוטפת, קל וחומר כשהמדפסת מתקלקלת וצריך לקנות אחת אחרת במקומה.

אם נסתכל על הנתונים של עיריית ירושלים עצמה, מדובר במספר בלתי נתפס של כ- 1,350 מכונות ממגוון יצרנים, עלויות גבוהות מאוד על תחזוקה, אגירה של טונרים מחשש למחסור ועוד המון אתגרים שהתמודדו איתם ודרשו פתרון מידי ואפילו שינוי מחשבתי גורף.

המהפך: השקעה למטרת חיסכון

לאחר סדרה שלמה של שינויים שחלים בעירייה, ועוד שינויים שנמצאים בקנה, הוחלט, בצעד מהפכני למדי, לנטוש את הטכנולוגיה ותפיסת סביבת העבודה הישנה, לשנות מקצה לקצה את הרגלי העבודה הקיימים ולעבור לטכנולוגיה הרבה יותר חכמה.

ההחלטה אולי הייתה מעט לא פשוטה, מכיוון שנדרשה השקעה כספית בפרויקט, כמו גם התאמת התשתית למציאות המשתנה.

אבל בעיריית ירושלים החליטו ללכת על זה בגדול, כאשר שמים לנגד עיניהם כל הזמן רק את החיסכון המובטח בזכות אותו צעד, הפחתה משמעותית של עלויות התפעול וחיסכון משמעותי של יותר מ- 30% בהוצאות ההדפסה!

המגמה הייתה ליצור צמצום משמעותי בכמות ההדפסות, לצד מעבר ליצירת טפסים מקוונים במקום אותם טפסים מודפסים, כך שימנע הצורך בהדפסה בכלל.

אך אותנו כמובן מעניינים גם הנתונים המספריים – עם קידום הפרויקט עיריית ירושלים תצליח לחסוך בכל שנה ומעכשיו ואילך 1.3 מיליון שקל לקופה הציבורית!

מדובר בחיסכון משמעותי לכל הדעות!

 מיכון משרדי

בלב המהלך נמצאת הטכנולוגיה פורצת הדרך שמציעה חברת יזמקו

כל הטוב הזה לא היה יכול לקרות ללא חברת יזמקו, שנחשבת לאחת החברות המובילות בתחום המיכון המשרדי ומספקת לעסקים מסוגים שונים פתרונות מיכון מעולים ברמה הכי גבוהה.

יזמקו היא הנציגה הרשמית של חברת קיוסרה היפנית בישראל, ועיריית ירושלים בחרה בה, כטכנולוגיה הטובה ביותר עבור שאיפות החיסכון הגדולות שלה.

יש לציין שצוות החברה שותף לכאלו מהלכים פורצי דרך בזכות מחלקת הפיתוח העצמאית שלה שנותנת מענה ייחודי ואישי לכל עסק.

החברה מלווה המון עסקים שמחליטים לחסוך וליצור מהפך בעסק על ידי החלפת המיכון המשרדי ומעבר לטכנולוגיות חכמות יותר.

הליווי המקצועי של החברה הוא ללא ספק הבסיס להצלחה ומה שעזר להטמיע טכנולוגיה חדשה ומתקדמת בקלות, במטרה לחסוך בעלויות התפעול וההדפסה.

אז מה הטכנולוגיה החכמה כוללת?

קדמה טכנולוגית יכולה לפתור המון אתגרים שכל עסק מודרני מתמודד איתם וזה בלבד חיסכון משמעותי, מכיוון שאם אינכם עסוקים בהתמודדות עם אתגרים באופן שוטף, אתם פנויים להתעסק בדברים החשובים.

אך מעבר לכך, טכנולוגיית ההדפסה שחברת יזמקו מציעה, יכולה לקחת את העסק שלכם לשלב הבא בכמה צעדים פשוטים, להפוך פעולות שעד כה היו מורכבות ליעילות יותר, וגם להציע לכם חיסכון משמעותי.

הסוד להצלחה הוא מעבר ל "מרכזי ההדפסה" כלומר, התאמה אישית של מכונות צילום, מדפסות ושאר מוצרי מיכון משרדי לעסק שלכם.

ככל שמידת ההתאמה תהיה טובה יותר ותיתן מענה נקודתי לאתגרים שאתם אתם מתמודדים, כך תוכלו להגיע לחיסכון מקסימלי ולראות את ההוצאות שלכם יורדות בצורה משמעותית.

עיריית ירושלים לא סתם זכתה לחיסכון, היא קיבלה פתרונות שתפורים לה אישית, תוך ראיית צרכים אמיתית והתאמה של מיכון משרדי בצורה ייעודית.

חשוב לומר שמלבד החיסכון, המשתמשים זוכים גם לשפע של יתרונות נוספים בזכות המעבר לטכנולוגיה חכמה יותר, כמו למשל אבטחת מידע יותר גבוהה, יותר ניהול ובקרה, היכולת להדפיס בכל זמן ומכל מקום דרך מתן הוראה מהנייד, תחזוקה יזומה שמטרתה לוודא שהכל מתנהל כשורה ופועל על הצד הטוב ביותר. ועוד.

לכן אם גם אתם רוצים לעשות את הצעד הראשון לעבר חיסכון משמעותי השלב הראשון הוא לפנות לספקית מובחרת של מוצרי מיכון משרדי שיכולה לספק לכם שפע של פתרונות שישדרגו את העסק, יעילותו ותפעולו והכי חשוב – יחסכו לכם המון!

 

רוצים לשמוע עוד? השאירו פרטים ונציג מטעמנו יחזור אליכם בהקדם!

תגובות
סרטון החודש
החלפת טונר: דגמים FS3920DN/FS3900DN/FS4000DN
נשמח לדבר 3730*