מדפסות משולבות

מדפסת משולבת

הידעתם כי באפשרותכם לייעל את הפעילות העסקית בעזרתה של מדפסת משולבת?

ביזמקו נתאים לכם מדפסת משולבת מומלצת לצרכים שלכם מתוך מבחר מדפסות משולבות למשרד, זאת מבלי להתפשר על איכות ועל שירותים ברמה הגבוהה ביותר.

מהיום – העסק שלך במקום הראשון

אנו נדאג לכך באופן אישי! וכיצד נעשה זאת? באמצעות השירותים שאנו מספקים. השאיפה שלנו לתת לכם את הטוב ביותר, מבלי להתפשר, היא זו שהובילה אותנו לצמוח, להתקדם ולשתף פעולה עם מיטב החברות המובילות בענף המדפסות המשולבות. בדרך זו אתם יכולים לשים את עצמכם בחזית הטכנולוגיה ולבדל את העסק שלכם במידה משמעותית מהמתחרים. כשאתם מצטרפים לשירות המדפסות אצלנו אינכם מקבלים "סתם" מדפסת משולבת שלא תאריך ימים, כי אם מדפסת של חברת קיוסרה (KYOCERA) העולמית. וכמובן - אתם זוכים לשירותי טכנאי בפריסה ארצית ולמענה אנושי מידי לכל קריאה שלכם.

מי אנחנו?

חברת יזמקו, נעים להכיר. אנו החברה המובילה בישראל בתחומי המיכון משרדי, המחשוב עסקי והמשקאות לעסק ופועלים כבר 45 שנים בתחום. הניסיון הרב שלנו הוביל ליכולת לספק שירות מהשורה הראשונה לעסקים ובכך לסייע לכם לייעל את פעילותכם השוטפת במידה ניכרת בעולם התחרותי בו אנו חיים. כיום אנו אחת החברות הגדולות הפועלות בענף המיכון המשרדי ולכן אנו יכולים לספק לכל עסק מדפסות למשרד מכל סוג ובכלל זה מדפסת משולבת, זאת בהתאמה מלאה למכלול הצרכים העסקיים ועם מתן המענה המושלם והמיטבי ביותר.

איזו מדפסת משרדית מומלצת?

אם אתם מתלבטים, לא יודעים או שוקלים איזו מדפסת משולבת מתאימה לכם, אנו שמחים לבשר לכם שהגעתם למקום הנכון. ביזמקו תוכלו למצוא מדפסת משרדית מעולה ואיכותית מתוך מגוון רחב של מדפסות משולבות. מלבד המבחר הקיים והמגוון, לרשותכם עומד צוות מקצועי ובעל ניסיון רב אשר ישמח ללוות אתכם לכל אורך הדרך, להבין את הצרכים שלכם לעומקם ולהתאים לכם את המדפסת הנכונה ביותר עבורכם, מכל הבחינות.

מדפסת משולבת אלחוטית

מעל לכל - יזמקו חושבת על היעילות של המשרד שלכם ומציעה לכם מדפסת משולבת אלחוטית - כלומר כזו שאין צורך להיות מחובר אליה פיזית בשביל להדפיס. פשוט שמים מדפסת משולבת אלחוטית איפה שנוח לכם במשרד - ומתחברים אליה מרחוק ומבצעים את כל הפעולות ברשת האלחוטית של המשרד! מדהים, לא?! שאלו את הנציג שלנו על מדפסת משולבת אלחוטית ותבינו שהקדמה מעבר לדלת!

כבר 45 שנים שאנו לא מתפשרים על איכותם של השירותים שאנו מעניקים ולזכותנו מעל 10,000 לקוחות מרוצים שיעידו על כך. אנו מזמינים אתכם להצטרף לשירות פתרונות ההדפסה שלנו עם מדפסת משולבת למשרד ומתחייבים על שירות מקצועי ואמין במיוחד!