מגזין הפתרונות של יזמקו

שימושים שונים למדפסות הקיימות בשוק

כיום, כמעט בכל בית ובכל משרד ניתן למצוא לפחות מדפסת אחת.

בעקבות ההתפתחות המרשימה בענף המחשוב חלה התקדמות גם בתחומי הציוד ההיקפי הנלווה, במיוחד בתחום המדפסות לשימוש פרטי ועסקי.

יש בשוק מאות דגמים וסוגים של מדפסות מחברות שונות המתמחות בתחום, ובשנים האחרונות ניתן למצוא פתרונות מתקדמים ויעילים לצרכי ההדפסה, במחירים שווים לכל כיס.

כך לדוגמה, ניתן לרכוש מדפסת משולבת עם טכנולוגיית דיו או לייזר, המאפשרת ליהנות ממכשיר משולב ומתקדם המספק מענה יעיל לצרכי ההדפסות, צילום וסריקת מסמכים, ובדגמים מסוימים גם לשליחת וקבלת פקסים.

עם זאת, ישנם לקוחות הזקוקים לשירותי דפוס מתקדמים שמדפסות ביתיות או מדפסות מקצועיות למשרד אינן מסוגלות לספק.

במקרים אלה יש לפנות למכון העתקות המציע שירותי דפוס מתקדמים לאדריכלים, למעצבים, למשרדי עורכי דין, ולכל אדם או עסק הזקוק לשירותי דפוס מתקדמים.

המכון מציע בין היתר הדפסה על נייר, קנבס, שמשונית, טקסטיל, שקפים, הפקת פלוטים, הדפסת וצילום תוכניות בנייה או מכרזים ועוד.

קריטריונים מרכזיים המבדילים בין המדפסות השונות

חשוב לדעת כי צרכי ההדפסה משתנים בין לקוחות פרטיים ללקוחות עסקיים ומוסדיים.

אדם פרטי זקוק למדפסת איכותית ויעילה על מנת להדפיס מסמכים או תמונות לצרכיו הפרטיים, או כדי להגיש עבודה למוסד חינוכי.

אדם פרטי יכול לרכוש מדפסת דיו איכותית שמחירה נמוך או לרכוש מדפסת משולבת עם מחסניות דיו שמספקת עבורו מענה מתקדם יותר בגלל פונקציות הצילום וסריקת המסמכים.

במידה ונוהגים להדפיס הרבה כדאי לשקול קניית מדפסת לייזר כדי להוזיל את עלויות ההדפסה, ועל מנת ליהנות ממדפסת איכותית ואמינה יותר.

בתי עסק ומוסדות זקוקים לכמות הדפסה גדולה, לכן עליהם לרכוש מדפסות מקצועיות ומתקדמות המסוגלות להדפיס עשרות דפים בדקה.

על מנת לעשות סדר בדברים, כדאי לדעת כי הקריטריונים העיקריים שמבדילים בין המדפסות השונות הם מהירות וכמות ההדפסה, שיטת ההדפסה (דיו או לייזר), צבע, איכות ההדפסה, עמידות ואמינות המדפסת, עלויות אחזקה שוטפת (תיקונים, מחסניות דיו או טונרים וכו'), נוחות השימוש, עלות הדפסת דף ומחיר המדפסת.

בעוד אדם פרטי יכול להסתפק במדפסת יחסית פשוטה הרי לעסקים יש דרישות הדפסה גדולות יותר, והם אינם יכולים להסתפק במדפסת דיו פשוטה.

לכן, ברוב העסקים והמוסדות ניתן למצוא מדפסות לייזר מתקדמות ואמינות המסוגלות להדפיס עשרות דפים בדקה בעלות נמוכה ובאיכות גבוהה.

כאשר העסק זקוק לפתרונות הדפסה בצבע עליו לרכוש מדפסת לייזר צבעונית אך במידה והוא זקוק להדפסות רבות עליו לפנות למכון העתקות מקצועי המספק עבורו מענה מתקדם, מהיר, איכותי וזול.

הדפסות מקצועיות ומתקדמות

למדפסות ביתיות ולמדפסות המיועדות לעסקים וללקוחות מוסדיים יש מגבלות טכניות מבחינת גודל ההדפסה ואיכותה.

כמו כן, מדפסת לייזר למשרד או למוסדות מיועדת לספק מענה להדפסת ניירות ומסמכים כמו חשבוניות, דוחות, ניירות עמדה, הצעות מחיר וכו', אך לרוב לא ניתן להדפיס בהן מסמכים בגודל 3A  או מסמכים גדולים יותר.

כמו כן, כאשר זקוקים להדפסה מהירה ואיכותית בכמות גבוהה, עלות ההדפסה במדפסת רגילה עלולה להיות גבוהה מדי, ולכן מומלץ לפנות למכון העתקות מקצועי.

חשוב להדגיש כי מכון העתקות מספק מגוון רחב של שירותי דפוס וגרפיקה ומתמחה גם בצילום מסמכים בפורמטים וגדלים שונים.

שירותי ההדפסה של המכון מיועדים ללקוחות פרטיים, סטודנטים ובמיוחד למשרדי אדריכלים, חברות בנייה וקבלנים, מוסדות ציבור גדולים (רשויות מקומיות, חברות ציבוריות, משרדים ממשלתיים וכד') ולחברות וארגונים העוסקים בענפי הפרסום, הבנייה, ההנדסה והתכנון.

במכון העתקות יש מכשור מקצועי ומתקדם המאפשר להדפיס בגדלים לא סטנדרטיים כמו מדפסות רגילות לבית ולמשרד, וכן ניתן להדפיס על חומרי גלם שונים באיכות גבוהה ובכל סדר גודל.

למידע בנושא מדפסות לעסקים קטנים, איך בוחרים? כנסו לכאן

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

סרטון החודש
החלפת טונר: דגמים FS3920DN/FS3900DN/FS4000DN
נשמח לדבר 3730*