מגזין הפתרונות של יזמקו

איך בוחרים מדפסת לעסק?

ממש כמו שכול עסק, ולו גם הקטן ביותר, נדרש לעבוד היום עם מחשב עדכני ותוכנה להנהלת חשבונות, כך הוא גם זקוק למדפסת משרדית, אחד המכשירים השימושיים שהוא "Must" בכול משרד ובכול עסק.

זה לא סוד כי תוכנה להנהלת חשבונות מאפשרת לכם לייעל את העבודה, לחסוך זמן ומאמץ ולהפיק עבודה הרבה יותר מדויקת ואיכותית. אבל, מערכת משוכללת זו – שמאפשרת לכם לבצע ולהפיק באופן אוטומטי את כול הפעולות והדוחות שבעבר ביצענו באופן ידני – לא יכולה להדפיס את הדוחות על גבי נייר. בשביל זה תצטרכו לרכוש מדפסת.

כאשר מדובר בעסק קטן, כדאי להתאים את סוג המדפסת לצרכים הספציפיים של העסק, ולא להיכנס להוצאות גבוהות שכרוכות ברכישת מדפסות שבהן נעזרים עסקים או ארגונים גדולים. אבל, כדאי גם להתחשב בצרכי הסביבה.

מדפסות לעסק – בחירה במדפסת לעסק שתהיה ידידותית לסביבה

התחשבות בהשפעה הסביבתית הפכה לשיקול חשוב ביותר בקרב עסקים ואנשים פרטיים. הגנה על כדור הארץ על ידי הפחתת הפסולת ופליטות הגזים הרעילים היא הגיונית לא רק מהבחינה האתית, אלא גם מבחינת התועלת לעסק עצמו.

כאשר מנהלים את משאבי הארגון בתשומת לב לסביבה, יש לכך לא רק יתרונות כלכליים, אלא גם יתרונות לטווח הארוך, שהם אולי פחות מוחשיים. למשל, כאשר אתם נוקטים במדיניות סביבתית שמוכרת גם על ידי הלקוחות והשותפים שלכם, הם בוודאי יעדיפו את העסק שלכם על פני אחרים.

ההדפסה, כשלעצמה, היא תחום ידוע לשמצה מבחינת בזבוז נייר ויצירת פסולת, אבל זה גם תחום שקל מאוד לשנות אותו באופן דרמטי ולהפחית את השפעתו על הסביבה ועל השורה התחתונה של העסק שלכם.

אם אתם רוצים שהמדפסת שלכם תהיה גם "מדפסת ירוקה", כדאי שתבחרו במדפסת הנכונה. מומחים טוענים שמדפסות הזרקת דיו ידידותיות יותר לסביבה מאשר מדפסות לייזר. אבל יש חברות, כמו חברת KYOCERA, שבחרו לפתח מדפסות, גם מדפסות לייזר, שקיבלו תקן EcoSys והן מצמצמות את ההשפעה על הסביבה. במדפסות אלה המוצרים המתכלים מאופיינים בתוחלת חיים ארוכה, והן מכילות דוולופר ותוף נפרדים, וטונר שמספיק למספר רב של הדפסות ומצמצם את כמויות הפסולת.

בחירת סוג המדפסת לעסק לפי הטכנולוגיה שמפעילה אותה

מדפסת משולבת: קודם כול עליכם להחליט אם אתם נזקקים למדפסת משולבת (מדפסת שכוללת מספר מאפיינים ומאפשרת לכם לא רק להדפיס אלא גם לצלם, לסרוק, לשלוח ולקבל פקסים). מדפסת שכזו חוסכת מקום במשרד ומאפשרת להשתמש במכשיר אחד למספר פונקציות. אם אינכם זקוקים למדפסת משולבת, תוכלו לבחור במדפסות בעלות עיצוב קומפקטי שהן פתרון אידיאלי למשתמשים במשרד קטן או במשרד ביתי.

סוג הטכנולוגיה: מה מתאים לכם יותר טכנולוגיה של מדפסת לייזר או של מדפסת הזרקת דיו?

מדפסת הזרקת דיו, מתאימה מאוד למשרד שזקוק להדפסות צבעוניות. מדפסת הזרקת דיו מפיקה תמונות בצבע באיכות ובחדות גבוהה יותר ממדפסת הלייזר ומדפסת לייזר היא הרבה יותר מהירה מהזרקת דיו. לכן, אם אתם זקוקים בדרך כלל להדפסות שחור לבן, ואם המשרד שלכם מדפיס מספר רב של דפים ביום, אזי אתם זקוקים לרכוש או לשכור מדפסת לייזר, שמפיקה מסמכים ודוחות בדפוס ברור וחד ובמהירות גבוהה (בערך בין 50-35 דפים לדקה).

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.